Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marmurowy kamień dekoracyjny jako tablica ogłoszeń
28-08-2016, 09:20 PM,
marmurowy kamień dekoracyjny jako tablica ogłoszeń
W każdej klatce, obok skrzynek mamy tablicę ogłoszeń.
Pełno tam niepotrzebnych i nieaktualnych ogłoszeń.

Ku mojemu zdumieniu nasz zarządca El Camino zamiast wywieszać aktualne ogłoszenia i informacje na przeznaczonej do tego tablicy ogłoszeń wykorzystuje do tego dekoracyjną ścianę z kamienia (a także drzwi wejściowe, ściany wokół i windę).
I tak, na samym środku kamiennej dekoracji mamy naklejoną tablicę o rozmieszczeniu mieszkań na piętrach - ta informacja jest potrzebna przy wsiadaniu do windy i przy windzie powinna być umieszczona.
Oprócz tego pełno jakichś kartek z zakazami, jakieś epistoły itd.
Wszystko to nie dość że psuje dekorację i estetykę budynków to jeszcze niszczy naszą wspólną własność - po oderwaniu kartek pozostają ślady po taśmie których nikt nie czyści, pojawiają się ubytki w farbie itp.

Co do kamienia to podobno jest to indyjski marmur Forrest Green. I jako dekoracja powinien był eksponowany, a nie zasłaniany.
W końcu dekoracja jest po to by oko cieszyć.

Ciekawe czy obrazy Kossaka El Camino też potraktowałoby jak tablicę korkową...
Odpowiedz
29-08-2016, 08:39 AM,
RE: marmurowy kamień dekoracyjny jako tablica ogłoszeń
Pełna zgoda, już to było zgłaszane do El-camino, miało zaprzestać tego typu praktyk. Co prawda parę dni później widzialem kolejne ogłoszenie naklejone w tym miejscu, więc chyba komunikacja szwankuje.
Co do tego kamienia, to jak mój fachowiec to zobaczył, to się zaśmiał...Ma to z marmurem ponoć tyle wspólnego, co el-camino z fachowością...Wink
Odpowiedz
29-08-2016, 09:24 AM,
Chociaż, żeby nie było dla mnie to wyglada jak kamień, może to jakis konglomerat. W sumie fachowcem nie jestem...Wink
Odpowiedz
29-08-2016, 09:40 AM,
Na moje oko to jest marmur jak najbardziej: https://www.google.pl/search?q=marmur+fo...40&bih=739
Odpowiedz
05-11-2016, 05:00 PM,
Jest to zdecydowanie naturalny kamień szczotkowany marmur Forrest Green.
Drogi kamień ozdobny, który na pewno nie powinien być niszczony, ponieważ podnosi wartość naszych mieszkań.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości