Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brudne klatki schodowe
28-08-2016, 03:18 PM,
brudne klatki schodowe
Czy tylko mi przeszkadzają brudne klatki schodowe?
Zamiast windy staram się korzystać ze schodów, niestety ostatnio każde wejście/zejście schodami doprowadza mnie do frustracji.
Jest brudno. 
Na płytkach jest pełno plam i zacieków, a na niższych piętrach gdzie ze schodów korzysta się częściej spod warstw brudu trudno odgadnąć właściwy kolor płytek.
Zgłaszałam do ElCamino wielokrotnie  prośbę o wyszorowanie klatek schodowych - upominam się o to co najmniej od 2013 roku - bez żadnego skutku. Moje maile/zgłoszenia pozostają bez odpowiedzi.
Nie oczekuję że klatki schodowe będą myte regularnie 3 razy w tygodniu - raz na kwartał pewnie by wystarczyło.
Czy macie jakiś pomysł jak wyegzekwować sprzątanie klatek (co zresztą mamy zapisane w umowie z ElCamino) - może powinniśmy zażądać zwrotu opłaty za usługi których nie wykonują?
Odpowiedz
28-08-2016, 03:21 PM,
RE: brudne klatki schodowe
Trzeba ich wymienić, innej drogi nie ma...
Odpowiedz
28-08-2016, 06:49 PM,
W tej kwesti , szacunek dla Arkadii Smile. Ziomek z bialymi sluchawkami w uchu sluchajac umcy ucmy stara sie i wszystko jest czyste Smile
Odpowiedz
28-08-2016, 09:40 PM,
i bawi się z pieskami mieszkańców Smile
Odpowiedz
21-11-2016, 05:13 PM,
chamberxx niestety właśnie się to skończyło... szanuje gościa który sprząta ale wydaje mi się, że jest on sam jeden i już nie ogarnia nadmiaru roboty bo na klatkach jest poważnie średnio czysto. Ponadto sprzątane jest mocno po łebkach: raz przejechane mopem i sajonara - w zasadzie co mocniejsze zabrudzenie widać nawet po sprzątaniu. Myślę, że dobrze byłoby jak bby Arkadia zatrudniła jeszcze jedną osobę bo mam wrażenie, że nasz gościo się nie wyrabia.
Odpowiedz
22-11-2016, 09:06 AM,
Potwierdzam to co napisał Fioletowy. Jedna osoba nie ogarnie wszystkiego.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości