Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieczystości w windzie
19-08-2016, 09:06 PM,
Nieczystości w windzie
Dzisiaj późnym popołudniem wchodząc do windy w IV klatce zastałem kałużę. Prawdopodobnie kogoś pies nie wytrzymał co jestem w stanie sobie wyobrazić i nawet zrozumieć, ale...gdy wracałem po ok 2h kałuża niestety nie zniknęła. Aromat unoszący się w powietrzu był już bardzo mocny, szczególnie podczas jazdy z zamkniętymi drzwiami.

Gdyby właściciel sprzątnął po swoim pupilu to by było po sprawie i może nawet nikt by tego nie zauważył, lecz skoro nie zdążył do tej pory to raczej nie było już na co liczyć.
Można by też czekać na osiedlową ekipę sprzątającą, ale jako że to piątek to pewnie do poniedziałku musielibyśmy jeździć na wdechu!

Takie zachowanie właściciela niestety świadczy o jego niskim poziomie.
Odpowiedz
20-08-2016, 09:52 PM,
RE: Nieczystości w windzie
(19-08-2016, 09:06 PM)amodrak napisał(a): Dzisiaj późnym popołudniem wchodząc do windy w IV klatce zastałem kałużę. Prawdopodobnie kogoś pies nie wytrzymał co jestem w stanie sobie wyobrazić i nawet zrozumieć, ale...gdy wracałem po ok 2h kałuża niestety nie zniknęła. Aromat unoszący się w powietrzu był już bardzo mocny, szczególnie podczas jazdy z zamkniętymi drzwiami.

Gdyby właściciel sprzątnął po swoim pupilu to by było po sprawie i może nawet nikt by tego nie zauważył, lecz skoro nie zdążył do tej pory to raczej nie było już na co liczyć.
Można by też czekać na osiedlową ekipę sprzątającą, ale jako że to piątek to pewnie do poniedziałku musielibyśmy jeździć na wdechu!

Takie zachowanie właściciela niestety świadczy o jego niskim poziomie.

Witaj w klubie
U mnie klatka 9, etap 1 (tzw B) dokładnie to samo się stało. Kałuży nie ma ale niemiłosiernie śmierdzi na minus 1 sikami. Niesamowite chamstwo i brak kultury,
Odpowiedz
21-08-2016, 11:48 AM,
U nas (klatka 1, budynek C) chyba rok temu była tzw. "dwójka" po piesku...
Odpowiedz
21-08-2016, 05:39 PM,
Żona z rok temu zastała windę zalaną piwem, ale wtedy to się w ogóle nie dało przejść suchą stopą...
Odpowiedz
22-08-2016, 09:49 AM,
Pomijam fakt co się dzieje w styczniu, jak ludzie chojny wynoszą. My jak nabrudziliśmy to posprzątaliśmy po sobie, niestety niepotrzebnie bo reszta miała to w dup....
Odpowiedz
22-08-2016, 06:52 PM,
http://technowinki.onet.pl/gadzety/japon...ety/zfrqwj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości