Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrodzenie
12-08-2016, 01:32 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2017, 03:53 PM przez PiotrSokratesa.)
Ogrodzenie
Szanowni

Miedzy Home Invest a wjazdem wjazdem na patio i garazu do etapu I jest ogrodzenie oraz skrawek zieleni.
Działki należą do miasta - teren nieokreślony.

Ogrodzenie paskudne pomarańczowo/zółte wraz z tą podbudówką też. Mam potwierdzenie od dewelopera że to nie ich

W związku z tym chciałbym je wyciąć i mieć mikro park, czyszcząc uprzednio teren.

Piotr
Odpowiedz
12-08-2016, 02:06 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2016, 02:06 PM przez Asteria.)
RE: Ogrodzenie
Przede wszystkim Kolega jako osoba chcąca wykupić działkę powinien zgłosić się do właściciela, czyli miasta z odpowiednim pisemnym wnioskiem. Prawdopodobnie działka zostanie wyceniona, odbędzie się przetarg itp. Sądzę, że cena za metr kwadratowy będzie bardzo wysoka.
Odpowiedz
12-08-2016, 08:07 PM,
Smile))))
Kto mowi o wykupieniu dzialki

Ja nic nie chce
Stoi ziemia. Drzewa. Ktos tam wrzuca śmieci. Przy odrobinie checi mozna polepszyc zycie mieszkancom. Mozna?
Odpowiedz
12-08-2016, 09:04 PM,
Trzeba się zwrócić do developera o stworzenie Parku z nazwy osiedlaSmile Developer ma w tym interes: sprzedaje IIb. Home Invest też ma interes, więc powinni konkurowaćSmile
Odpowiedz
12-08-2016, 10:46 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2016, 10:47 PM przez SEBOL76.)
Uwierz mi, ze ci developerzy nie maja juz żadnego interesu poza sprzedaniem ostatnich lokali, które im zostały....Wink
Odpowiedz
13-08-2016, 08:33 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2016, 08:34 AM przez sylwia.marcin.)
(12-08-2016, 01:32 PM)PiotrSokratesa napisał(a): Szanowni

Miedzy Home Invest a wjazdem wjazdem na patio i garazu do etapu I jest ogrodzenie oraz skrawek zieleni.
Działki należą do miasta - teren nieokreślony.

Ogrodzenie paskudne pomarańczowo/zółte wraz z tą podbudówką też. Mam potwierdzenie od dewelopera że to nie ich

W związku z tym chciałbym je wyciąć i mieć mikro park, czyszcząc uprzednio teren.

Czy ktoś ma piły mechaniczne - jestem pewien że okoliczni bezdomni i złomiarze szybko zabiorą ogrodzenie które jest zbędne.

Piotr

Oczywiście chętnie pomożemy w ogarnięciu tego terenu, choć piły niestety nie mamy. Nie jestem jednak zwolennikiem takiej samowolki na terenie miejskim. Tak jak pisałam w innym wątku, proponuję abyśmy spróbowali to uporządkować w budżecie partycypacyjnym. Ewentualnie jest jeszcze inna możliwość - inicjatywa lokalna. Mogłabym się tym zająć, ale chcąc skorzystać z drugiego rozwiązania musimy mieć grupę mieszkańców, którzy będą stanowić wkład osobowy do projektu.... Ktoś? [Sylwia]
Odpowiedz
13-08-2016, 10:52 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2016, 10:56 AM przez Asteria.)
"ci developerzy nie maja już żadnego interesu poza sprzedaniem ostatnich lokali, które im zostały" - ale lokali pozostało dużo, zwłaszcza od tej strony. Czy ktoś rozmawiał z osobami decyzyjnymi obu developerów? Zresztą jest taki problem, iż bzycząca rozdzielnia prądu (okryta dyktą) i czerpnie powietrza na sąsiednim budynku (na parterze) - na razie jeszcze wyłączone -  mogą powodować konieczność postawienia tam małego ekrany dźwiękochłonnego, aby chronić ciszę mieszkańców. Tak więc sytuację i potrzeby będzie można ocenić za kilka miesięcy, po uruchomieniu sąsiedniej inwestycji i zasiedleniu mieszkań.
Odpowiedz
13-08-2016, 11:04 AM,
Co do naszego devo to pozostaje Ci call do Izraela. Z Home Invest pewnie łatwiej znaleźć osoby decyzyjne w kraju...
Odpowiedz
01-11-2016, 09:48 PM,
Moim zdanie deweloper powinien wymienić to ogrodzenie na nowe , tak samo jak uczynił to na pozostałym obwodzie działki.
Ja kupowałam mieszkanie na wstępnym etapie inwestycji i cały teren był ogrodzony właśnie takim żółtym ogrodzeniem.
Gdyby ogrodzenie nie należało do dewelopera, to nie mógłby go wymienić na pozostałych odcinkach. 
Obecnie jest ostatni moment aby się domagać dokończenia inwestycji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości