Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odbiór kluczy IIb
09-08-2016, 08:59 AM,
Odbiór kluczy IIb
Czy jest już znana data rozpoczęcia odbiorów kluczy w etapie IIb?

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
09-08-2016, 10:25 AM,
RE: Odbiór kluczy IIb
A już uzyskano pozwolenie na użytkowanie ?
Odpowiedz
09-08-2016, 10:33 AM,
Jak pytałam dwa tygodnie temu to powiedzieli, że odbiory rozpoczną się pod koniec września, ale dokładny termin nie był jeszcze znany.
Odpowiedz
09-08-2016, 05:50 PM,
(09-08-2016, 10:25 AM)SEBOL76 napisał(a): A już uzyskano pozwolenie na użytkowanie ?
Pozwolenie na użytkowanie już jest. Z tego co wiem - teraz dokonywany jest pomiar mieszkań przez geodetę.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
28-09-2016, 04:39 PM,
Mamy termin odbioru na 06.10 - czy jest coś na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Na odbiór trzeba się wybrać z kimś kto się zna na wykończeniu mieszkania? Z góry dziękuję za rady Wink
Odpowiedz
28-09-2016, 07:45 PM,
Odebrane. Smile Jak zwykle wszystko bezproblemowo. Zwróć uwagę na okna czy sie otwierają ok,+ czy nie ma rys , drzwiach, szybach. Generalnie deweloper trzyma poziom więc bez stresu.
Odpowiedz
28-09-2016, 10:44 PM,
ooo a możecie powiedzieć kiedy kupiliście mieszkania?
Odpowiedz
03-10-2016, 06:39 PM,
Witam
Możecie napisac jak wygląda odbiór mieszkania?? czy przy braku poprawek odrazu dostaje sie klucze?? jaką papierologię sie podpisuje>??
Odpowiedz
05-10-2016, 11:22 AM,
Było to tak, że czekaliśmy na Dyrektora, potem idziemy z nim i człowiekiem z Hochtiefa na górę, oglądamy mieszkanie. Tak jak wyżej napisano, drzwi, okna, szyby, parapety, reszta bez spiny. Wykonawca podłóg był na pomiarach i pochwalił jakość wylewek, że suche, grube i twarde, nie trzeba dodatkowo gruntować pod wszelkiego rodzaju deski. Ściany trzymają piony, ładnie podocierane, podłoga nie ma spadków w rogach, wszystko wygląda bardzo okej.

Jedynie problemem są odpływy w łazience, ale to już "standard deweloperski. Nie ma przeprowadzonych pod pralkę, umywalkę czy prysznic. Udało się wkuć wszystko w posadzkę, ale kosztem części styropianu, wylewka w niektórych miejscach miała deklarowane 4,5 cm, w niektórych 3-3,5 cm. Finał taki, że wszystko weszło, rurki od wody też udało się schować w ścianę ( mimo że żelbet).

My kupowaliśmy w czerwcu, odebraliśmy 20.09. Całość odbioru trwała może godzinę Wink
Odpowiedz
05-10-2016, 11:43 AM,
Miąłem podobnie jak kolega Geno. Na odbiór mieszkania zabrałem Pana który zajmuje się odbiorami technicznymi, także pochwalił jakość wykończenia. Znalazł 3 usterki które zostały usunięte w ciągu 2 tygodni, m.in. nieszczelność okien, która zauważyliśmy po uruchomieniu kamery termowizyjnej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości