Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przenoszenie sedesu
09-04-2016, 12:11 PM,
Przenoszenie sedesu
Hej,
chciałem podpytać czy macie jakieś doświadczenia przenoszeniem sedesu w łazience ? Zauważyłem, że w wielu lokalach rura odpływowa jest wypuszczona zaraz koło umywalki.Dodatkowo odpływ wychodzi bezpośrednio pionu. Jeśli już przenosiliście, jak to u was wygladało ? Kuliście w pionie żeby obrócić odpływ ? Z tego co wiem to chyba pionów ruszać nie wolno ? Z góry dzięki za odpowiedź. 

Pozdrawiam !! Smile
Odpowiedz
09-04-2016, 12:50 PM,
RE: Przenoszenie sedesu
Nie wiem dokładnie jak to u mnie ekipa zrobiła, ale wiem, że nie był to problem - rura, która początkowo wychodziła tak jak napisałeś, poprowadzili bardziej w bok do geberitu po drugiej stronie lazienki - nie mozna chyba bylo jest tez za mocno przezsunac bo fragment rury miedzy sciana a 'obudowa' geberitu mi wystaje tzn. widze go przy podlodze, ale jest to niewidoczne finalnie cala sciana to mebel z szafkami.
Odpowiedz
09-04-2016, 04:13 PM,
RE: Przenoszenie sedesu
(09-04-2016, 12:50 PM)p_sokratesa13 napisał(a): Nie wiem dokładnie jak to u mnie ekipa zrobiła, ale wiem, że nie był to problem - rura, która początkowo wychodziła tak jak napisałeś, poprowadzili bardziej w bok do geberitu po drugiej stronie lazienki - nie mozna chyba bylo jest tez za mocno przezsunac bo  fragment rury miedzy sciana a 'obudowa' geberitu mi wystaje tzn. widze go przy podlodze, ale jest to niewidoczne finalnie cala sciana to mebel z szafkami.

Też myślałem żeby tak zrobić. Dzięki za info !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości