Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
METROBIELANY Budynek C - mieszkania na sprzedaż
26-03-2016, 05:14 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2016, 05:15 PM przez PiotrSokratesa.)
METROBIELANY Budynek C - mieszkania na sprzedaż
METROBIELANY Budynek C - mieszkania na sprzedaż
PRZEDSPRZEDAŻ ROZPOCZĘTA ! 
TYLKO TERAZ RABATY NAWET DO 45.000 zł

Budynek C stanowi 3 etap inwestycji METROBIELANY, na którą składają się cztery budynki: A, B, C i D. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na wiosnę 2016 roku. W budynku C zaprojektowano mieszkania o szerokim zakresie metraży od 30 do 106 m kw., wśród których znajdą się kawalerki, mieszkania składające się z dwóch, trzech lub czterech pokoi.
A zatem, każdy znajdzie mieszkanie dopasowane idealnie do swoich potrzeb.

Lokale na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach przy mieszkaniach znajdują się balkony i/lub tarasy. 
Natomiast mieszkania na najwyższym piętrze zapewnią przyszłym właścicielom komfort posiadania przestronnych, najbardziej komfortowych w całym budynku tarasów.

Podobnie jak w poprzednich etapach, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże podziemne z miejscami postojowymi, a dodatkowo, dla wygody mieszkańców, część parteru została przeznaczona na lokale handlowo-usługowe.

3 etap inwestycji METROBIELANY to najlepsze projekty mieszkań w okolicy. Przestronne i ustawne wnętrza, duże atrakcyjne balkony i tarasy, wysoka jakość wykończenia z dbałością o najmniejsze detale. Na dziedzińcu będzie znajdował się ogród ze starannie zaprojektowaną małą architekturą i cieszącą oko zielenią, dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla.
Największym atutem inwestycji METROBIELANY jest lokalizacja tuż przy stacji METRO MŁOCINY – tylko 5 minut spacerem.

Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na II kwartał 2016 r., a zakończenie na II kwartał 2018 r.
METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.
Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone (parki, lasy) i rekreacyjne (ścieżki rowerowe, park linowy, place zabaw, boiska) w bliskim sąsiedztwie – wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu. 
W 1 etapie został zrealizowany BUDYNEK A, liczący 7 i 9 pięter; łącznie 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m kw. 1 etap inwestycji rozpoczęto w czerwcu 2011 r., zaś zakończono w lutym 2013 r. 
2 etap Inwestycji - BUDYNEK B to 6, 7 i 9 piętrowy budynek z 297 mieszkaniami o metrażach od 26 do 76 m kw. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2016 r. 
Zapraszamy do Biura Sprzedaży, które znajduje się na terenie inwestycji w jednym z lokali handlowo usługowych, zlokalizowanym na parterze, w zrealizowanym budynku A przy ul. Nocznickiego 23.

Inwestycja METROBIELANY Budynek C jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 263 nowych mieszkań. Budynek posiada kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY Budynek C pozostały na sprzedaż 263 mieszkania o powierzchniach od 30 do 106 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:
  • 1-pokojowe o powierzchniach od 30 do 32 m2 (20 mieszkań),
  • 2-pokojowe o powierzchniach od 38 do 57 m2 (105 mieszkań),
  • 3-pokojowe o powierzchniach od 47 do 73 m2 (100 mieszkań),
  • 4-pokojowe o powierzchniach od 76 do 106 m2 (38 mieszkań).
Dla przyszłych mieszkańców deweloper TK Development przewidział również:
  • miejsca postojowe podziemne.

https://rynekpierwotny.pl/oferty/tk-development/metrobielany-budynek-c-warszawa-bielany-7006/
Odpowiedz
26-03-2016, 07:02 PM,
RE: METROBIELANY Budynek C - mieszkania na sprzedaż
no i ? Smile
w reklamie robisz ? Smile
Odpowiedz
26-03-2016, 08:11 PM,
Szkoda, ze zapomnieli wspomnieć o bliskości TMP...
Odpowiedz
26-03-2016, 08:14 PM,
A tak na serio budynek D będzie pewnie w 2020, co oznacza jeszcze cztery lata zamieszania...koparek, dźwigów, wozów z piachem i chaosu na ulicy, parkowania na trawnikach, itd.
Odpowiedz
29-03-2016, 10:07 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2016, 10:12 AM przez jakub.)
Kupiłem tam mieszkanie w etapie B :-) Jest sporo taniej w porównaniu do Sokratesa, w cenie za podobne mieszkanie na S13 etap BI zmieściłem się z garażem, komórką 10m, i jeszcze na remont zostało. Trasa to odległa przyszłość a nie planuję tam mieszkać dłużej niż 10 lat.
Odpowiedz
29-03-2016, 10:09 AM,
Po C będzie D, zaraz obok Marvipolu...
Odpowiedz
29-03-2016, 10:40 AM,
Tak, tak, spojrzałem jednym okiem na tytuł wątku i myślałem że u nas kolejny etap i zastanawiałem się gdzie :-)
Odpowiedz
29-03-2016, 02:27 PM,
jakub a powiesz jakie tam są ceny za metr? jakieś widełki
Odpowiedz
29-03-2016, 03:54 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2016, 03:55 PM przez jakub.)
Teraz nie wiem jakie są widełki(w zależności od piętra i metrażu było to koło 7K) ale w biurze sprzedaży obsługa jest o niebo lepsza niż na Sokratesa, interesowało mnie mieszkanie 3 pokojowe to dostałem cały cennik pozostałych mieszkań i wszystkie informacje jakie są dostępne(prospekt itp itd.) Dodatkową zaletą dla mnie był rachunek powierniczy zamknięty(kupowałem dziurę w ziemii), własność gruntu i to że osiedle już podpada pod ustawę deweloperską, dawało to trochę większe bezpieczeństwo niż tutaj. Ja w kwocie 0.5M pln zamknąłem się z 60m mieszkaniem 3 pokojowym na 3 piętrze z 2 garażami, komórką 10m i jeszcze kilkadziesiąt tysięcy zostało na remont. Jak ja kupowałem to ceny mieszkań były ostateczne - podoba się to kupujesz, nie to nie. Spore zniżki dawali na garaże i komórki(boxy w garażu).
Odpowiedz
29-03-2016, 04:06 PM,
500 tysięcy - 45 tysięcy na garaże (drugi jest z reguły za połowę ceny) - 20 tysięcy komórkę = 435 tysięcy. Na 60 m2 daje to 7 250 tys za m2.
Na S13 chodzą mieszkania w podobnej cenie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości