Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziewczyna - fanka ekologii
15-03-2016, 03:37 PM,
Dziewczyna - fanka ekologii
Hej, moja dziewczyna jest wielką fanką wszystkiego co pro ekologiczne. Chciałem zrobić jej prezent myślę co jej zakupić. Wpadłem na pomysł aby może zakupić jej jakieś torby z materiałów ekologicznych, widziałem takie na stronie producenta takich toreb, bodajże AllBag i zastanawiam się czy to dobry pomysł by jej kupić taką torbę. Chodzi mi o to, że chce jej taki prezent zrobić bez okazji więc też liczę się z pieniędzmi a ten producent ma bardzo ciekawą ofertę i przystępną na każdą kieszeń. Czy wy kobietki nie obraziłybyście się jakby ktoś wam sprezentował taka ekologiczną torbę ?
Odpowiedz
15-03-2016, 03:48 PM,
RE: Dziewczyna - fanka ekologii
Kup jej Teslę model S
Ekologiczna torba... no chyba że Michael Kors :-D
Odpowiedz
19-03-2016, 08:16 PM,
(15-03-2016, 03:37 PM)Lestek napisał(a): Hej, moja dziewczyna jest wielką fanką wszystkiego co pro ekologiczne. Chciałem zrobić jej prezent myślę co jej zakupić. Wpadłem na pomysł aby może zakupić jej jakieś torby z materiałów ekologicznych, widziałem takie na stronie producenta takich toreb, bodajże AllBag i zastanawiam się czy to dobry pomysł by jej kupić taką torbę. Chodzi mi o to, że chce jej taki prezent zrobić bez okazji więc też liczę się z pieniędzmi a ten producent ma bardzo ciekawą ofertę i przystępną na każdą kieszeń. Czy wy kobietki nie obraziłybyście się jakby ktoś wam sprezentował taka ekologiczną torbę ?

Kup jej olej kokosowy. Jest mega zdrowy i można go wykorzystać na sporo różnych sposobów: od masażu do jedzenia Wink
Odpowiedz
24-03-2016, 04:09 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2016, 04:11 PM przez Lestek.)
@Jakub na tesle mnie nie stać, jaki majkel ?
@fioletowy olejek kokosowy mamy w domu.

A ja jednak postanowiłem, że prócz torby ekologicznej kupie jej również termometr do domowej apteczki :D Wybrałem model Non Contact Niemieckiej firmy Geratherm. Sadze, że troszkę posłuży a nam się przyda bo akurat nie mamy i pożyczamy od sąsiadów :S
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości