Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja etapu IIA i IIB
27-09-2017, 06:00 PM,
RE: Administracja etapu IIA i IIB
Też zauważyłem tę tendencję. Raz, że tu praktycznie brak jakiegokolwiek odzewu a dwa, że w kartotece aktualizacja trwa już miesiąc.

Coś mi się wydaje, że zmienię zdanie o Arkadii.
Odpowiedz
28-09-2017, 11:35 AM,
Arkadia jest dobra....ale ta handlowa Smile
Odpowiedz
04-10-2017, 02:55 PM,
(01-09-2017, 03:28 PM)perfectdrug napisał(a):
(30-08-2017, 10:58 AM)mariusz198787 napisał(a):
(29-08-2017, 07:44 PM)perfectdrug napisał(a): Droga Arkadio, proszę o odpowiedz na dwie kwestie:
1. Jaki jest status zbierania wniosków o wykup gruntu?
2. Proszę o informacje, które miejsca parkingowe naziemne są niewykupione oraz dlaczego ochrona traktuje je jak swoje miejsca prywatne? Odwiedzają nas goście, wjazd pd home invest jest dla innego etapu z inna ochrona, a Panom z "naszej" ochrony nie chce się ruszyć sprzed monitorka i otworzyć szlabanu od str żabki. Ostatnio chciałam zostawić samochód na parkingu naziemnym, musiałam zadzwonić do ochrony bo przez 10 min nikt się nie zainteresował ze stoi jakieś auto. Wpuszczono mnie w końcu i łaskawie pozwolono zostać przez x godzin. Nie chodzi o to, żeby ktoś sobie zrobił z miejsc wolnych miejsca prywatne, ale nie życzę sobie, żeby ochrona traktowała je jak swoją własność podczas gdy nie ma miejsca dla odwiedzających mieszkańców gości.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pamiętaj proszę, że w chwili obecnej nie ma czegoś jak miejsca przeznaczone dla gości, wiec nie ma czegoś takiego jak parking naziemny z którego możesz korzystać. Pytałem o takie miejsca jakiś czas temu.

Hej, zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego tym bardziej nie zgadzam się na to, żeby ochrona traktowała te miejsca jak swoje i decydowała kto łaskawie moze tam stać i jak długo.

Myśle, ze jak duża cześć z Pansta, jestem zawiedziona postawa administracji, której prawie nigdy nie ma w obiekcie, która nie odpowiada na większość pytań w temacie, który sama założyła, która ma problem z dbałością o interes wspólnoty, która administruje (o czym świadczą takie przykłady jak dwie ochrony!).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(07-09-2017, 12:34 PM)ARKADIA napisał(a): Szanowni Państwo,
Odpowiadając na kolejno zadane pytania:

1. Jaki jest status zbierania wniosków o wykup gruntu?

Informacje na temat statusu zbierania wniosków przekazywaliśmy na bieżąco drogą mailową oraz na portalu kartotek online. Zgodnie z informacją wysłaną w dniu wczorajszą zarówno w etapie IIA i IIB zebraliśmy ponad 50% poprawnie wypełnionych wniosków.

2. Proszę o informacje, które miejsca parkingowe naziemne są niewykupione oraz dlaczego ochrona traktuje je jak swoje miejsca prywatne?

Tak jak napisał Pan mariusz198787 wszystkie miejsca naziemne są prywatne, a miejsca niewykupione są miejscami developera. W celu zakupu miejsca naziemnego prosimy o kontakt z biurem sprzedaży developera. W przypadku gdy ochrona ma informacje, że miejsce jest niewykupione to umożliwia kurierom oraz wykonawcom parkowanie na krótki czas.

3. PONAWIAM PYTANIE DOTYCZACE SLUPKOW WZDLUZ PAZSAZU HANDLOWEGO....
Z uwagi na fakt, że pod uchwałą 8/2017 jest więcej głosów przeciw oraz ze względu na napływające do administracji głosy przeciwne montażu słupków ich procedowanie zostało wstrzymane.

4. - przesuniecie znaku drogowego zaraz z prawej strony garazu
Została wysłana informacja, że znak nie wymaga przesunięcia.

5. podjazd na wozki od strony osiedla zeby latwiej bylo wiechac na chodnik prowadZacy do furtki
Została wybrana firma wykonująca przebudowę, wkrótce przystąpi do prac.

6. Myśle, ze jak duża cześć z Pansta, jestem zawiedziona postawa administracji, której prawie nigdy nie ma w obiekcie, która nie odpowiada na większość pytań w temacie, który sama założyła, która ma problem z dbałością o interes wspólnoty, która administruje (o czym świadczą takie przykłady jak dwie ochrony!).

Szanowna Pani perfectdrug, dyżury administracji odbywają się w poniedziałki, środy, piątki w godzinach 8-11, ponadto administrator pojawia się na budynku według potrzeb, na przykład w przypadku przeglądów bądź awarii. Nie bardzo rozumiemy podany przykład o dwóch ochronach, ale dbamy o interes mieszkańców tak bardzo jak tylko możemy m.in. poprzez pomoc w zbieraniu oraz wypełnianiu wniosków o przekształcenie prawa własności, co jest tematem między mieszkańcami i Miastem, a nie Wspólnoty bądź Administracji i mamy informacje, że wiele administracji w ogóle nie podjęło tego tematu.

7. Jak wygląda kwestia odbioru paczek przez ochronę dla etapu II? Ochrona ma obowiązek, nie ma obowiązku?
Z uwagi na dość małe pomieszczenie ochrony nie ma takiego obowiązku, ale zwyczajowo ochrona nie robi problemu z zostawiania małych paczek w pomieszczeniu ochrony. Zazwyczaj kurier jest proszony o telefon do właściciela przy ochroniarzu w celu potwierdzenia odbioru paczki tego samego dnia.

Przypominamy, że forum nie jest oficjalnym kanałem komunikacji z administracją i wszystkie sprawy, a w szczególności usterki, prosimy zgłaszać drogą mailową.

Arkadio, bardzo proszę o uszczegółowienie tego zapisu. Przymiotnik "mała" jest tak względny i tak naprawdę nic nie mówiący. Proszę o taką odpowiedź, aby można było jednoznacznie stwierdzić, że dana paczka nie powinna być albo powinna być odebrana przez ochronę. Nie akceptuję sytuacji w której od widzi misie ochrony zależy że daną paczkę przyjmą bądź nie.
Odpowiedz
04-10-2017, 03:07 PM,
Arkadia chyba ma dluzszy urlop....
Odpowiedz
06-10-2017, 10:59 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2017, 11:01 AM przez calkam.)
Szanowni Państwo,

7. Jak wygląda kwestia odbioru paczek przez ochronę dla etapu II? Ochrona ma obowiązek, nie ma obowiązku?
Z uwagi na dość małe pomieszczenie ochrony nie ma takiego obowiązku, ale zwyczajowo ochrona nie robi problemu z zostawiania małych paczek w pomieszczeniu ochrony. Zazwyczaj kurier jest proszony o telefon do właściciela przy ochroniarzu w celu potwierdzenia odbioru paczki tego samego dnia.

Przypominamy, że forum nie jest oficjalnym kanałem komunikacji z administracją i wszystkie sprawy, a w szczególności usterki, prosimy zgłaszać drogą mailową.
[/quote]

Arkadio, bardzo proszę o uszczegółowienie tego zapisu. Przymiotnik "mała" jest tak względny i tak naprawdę nic nie mówiący. Proszę o taką odpowiedź, aby można było jednoznacznie stwierdzić, że dana paczka nie powinna być albo powinna być odebrana przez ochronę. Nie akceptuję sytuacji w której od widzi misie ochrony zależy że daną paczkę przyjmą bądź nie.
[/quote]

oj widzę, że kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem Wink napisano wyraźnie ze ochrona NIE MA takiego obowiązku. 
Jeśli chce się mieć konsjerża do usług to trzeba za niego płacić.
To że panowie są tak mili i przyjmują te stosy paczek to tylko ich dobra wola i należy im się za to uśmiech i dobre słowo a nie jakieś fochy
Odpowiedz
06-10-2017, 11:27 AM,
@calkam - problemy z czytaniem ze zrozumieniem jednak w większej części dotyczą CiebieSmile przecież w odpowiedzi jest, ze ochrona zwyczajowo z grzeczności przyjmuję mała paczki. Chcę się dowiedzieć co to znaczy małe i żeby zostały ustalone i zastosowane jednoznaczne zasady funkcjonowania. Czytanie ze zrozumieniem.... ehhh, dobre...
Odpowiedz
10-10-2017, 11:35 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2017, 11:36 AM przez Fioletowy.)
(06-10-2017, 11:27 AM)mariusz198787 napisał(a): @calkam - problemy z czytaniem ze zrozumieniem jednak w większej części dotyczą CiebieSmile przecież w odpowiedzi jest, ze ochrona zwyczajowo z grzeczności przyjmuję mała paczki. Chcę się dowiedzieć co to znaczy małe i żeby zostały ustalone i zastosowane jednoznaczne zasady funkcjonowania. Czytanie ze zrozumieniem.... ehhh, dobre...

Jednak to calkam ma rację Wink ochrona nie ma obowiązku co oznacza, że robią przysługę. Jak chcesz ustalać zasady jak nie ma takiej możliwości z góry ? A mała to raczej paczka nie sprawiająca kłopotu, mieszcząca się maksymalnie pod pachą, nie lodówka Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości