Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja etapu IIA i IIB
04-02-2016, 10:27 AM,
RE: Administracja etapu 2A
W związku z napływającymi pytaniami informujemy, że klucze oraz piloty do bramy można u nas zamawiać bez limitów czasowych.
Termin środowy był podany w celu oszacowania niezbędnej ilości kluczy i złożenia pierwszego zamówienia.
Odpowiedz
08-02-2016, 05:58 PM,
W dniu dzisiejszym byłem uczestnikiem dość zabawnej a zarazem absurdalnej sytuacji, mianowicie podczas gdy zmierzałem do śmietnika z workiem śmieci (takim najzwyklejszym workiem) podszedł do mnie pracownik ochrony i zapytał co mam w worku, na co odpowiedziałem iż śmieci, dodatkowo zapytał czy nie mam tam gruzu, więc odpowiedziałem że nie i że worek który mam w ręku nie utrzymałby gruzu bo jest za słaby, na co Ochroniarz poprosił abym pokazał zawartość worka, rozbawiła mnie sytuacji i powiedziałem że to już lekka przesada i nie mam zamiaru pokazywać co wyrzucam do śmietnika, póki mam go w ręku to jest moja prywatna sprawa. Panu nie spodobała się moja odpowiedź i wyrwał mi worek i sam sprawdził co jest zawartością. Tak jak już napisałem na początku sytuacja jest zabawna i zarazem absurdalna. Zaglądanie w czyjeś śmieci (choć są to zwykłe nikomu niepotrzebne śmieci), narusza czyjąś prywatność. Rozumiem że jest problem z wyrzucaniem gruzu do śmietnika a nie do dedykowanego kontenera, więc proszę aby Państwo znaleźli inne rozwiązanie. Dodatkowo chciałbym poruszyć kwestię zamykania śmietnika na klucz. Jeśli chcą Państwo aby śmietnik był zamknięty to proszę o przekazanie takiego klucza dla każdego z mieszkaniowców, ochroniarz nie zawsze jest w pobliżu a nie wszyscy posiadają telefon komórkowy (są jeszcze takie osoby).
Odpowiedz
08-02-2016, 06:21 PM,
No z jednej strony to przykład tego, że ochrona cokolwiek robi tzn. nie jest bierna, bo co do zasady na osiedlach ochroniarze za dużo nie robią, natomiast pewnie akurat ten przykład wymagał by innego obsłużenia ;-)
Odpowiedz
08-02-2016, 06:27 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2016, 07:16 PM przez SEBOL76.)
Ten przykład to naruszenie nietykalności cielesnej. Gdyby mi tak zrobił to po pierwsze by dostał w dziób w saboobronie, a po drugie wezwał bym policję. Dodatkowo przypominam, ze pracodawca, czyli Arkadia, w przypadku sprawy o ochronę dóbr osobistych wg KC odpowiada za ten czyn solidarnie ze swoim pracownikiem !
Odpowiedz
09-02-2016, 12:46 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2016, 12:47 PM przez wielblad.)
Wtrącę pytanie - czy śmietniki teraz są zamknięte na klucz? Bo swego czasu jak coś wyrzucałem (nie, nie gruz Tongue) były otwarte cały czas, mimo że przy odbiorze kluczy od mieszkania developer powiedział, że smietnik jest na klucz, a klucz u ochrony.
Odpowiedz
01-03-2016, 12:44 PM,
Arkadio Smile

Jaki jest status:

1. wprowadzenia nowego/poprawionego oznaczenia klatek na naszym osiedlu ?
2. Umieszczenia planu calego osiedla, zarowno od strony furtki 13a, jak i drugiej dla etapu I?
(taka mapka jest na wielu osiedlach)
Odpowiedz
01-03-2016, 01:31 PM,
3. Zamykania na klucz korytarza z komorkami lokatorskimi i wydania kluczy mieszkańcom :-)
Odpowiedz
01-03-2016, 06:33 PM,
Ostatnio:
wychodzę z klatki, otwieram drzwi, do nich podchodzi mężczyzna (myślałam, że sąsiad) więc przytrzymuję grzecznie drzwi i go wpuszczam do klatki,
odwracam się jednak za nim i widze, że schodzi od razu piętro niżej czyli do garażu, a tam wszytsko otwarte, stoją samochody, motocykle, moze kiedyś rowery?
Wyjechać też można bez problemu nie budząc podejrzeń, wystarczy kliknąć przycisk obok bramy wyjazdowej.

Być może ten Pan był mieszkańcem, ale może wpuściłam potencjalnego złodzieja...? Albo dojdzie do tego, że będzimey sąsiadom zatrzaskiwac drzwi przed nosem ... albo trzeba zrobić zamki w drzwiach prowadzących do garażu.
Odpowiedz
01-03-2016, 07:19 PM,
A może po prostu szedł do komórki, cześć osób z etapu 1 ma komórki w etapie 2...Wink
Odpowiedz
01-03-2016, 11:07 PM,
(01-03-2016, 06:33 PM)yoanna napisał(a): ... albo trzeba zrobić zamki w drzwiach prowadzących do garażu.

Pod warunkiem, że drzwi z windy do garażu też będą zamykane. Swoją drogą na niektórych osiedlach faktycznie są zamykane.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości