Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja etapu IIA i IIB
30-01-2017, 01:22 PM,
RE: Administracja etapu IIA i IIB
Szanowni Państwo,
Informujemy, że rozpoczęło się głosowanie uchwały nr 1/2017.
Mieszkańców etapu IIA prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych i zalogowanie się do kartotek online.
W przypadku problemu z zalogowaniem bądź oddaniem głosu prosimy o kontakt z administracją drogą mailową.
Odpowiedz
30-01-2017, 04:51 PM,
(30-01-2017, 01:22 PM)ARKADIA napisał(a): Szanowni Państwo,
Informujemy, że rozpoczęło się głosowanie uchwały nr 1/2017.
Mieszkańców etapu IIA prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych i zalogowanie się do kartotek online.
W przypadku problemu z zalogowaniem bądź oddaniem głosu prosimy o kontakt z administracją drogą mailową.

Szanowna Arkadio...Pisalem na forum wielokrotnie....
Zostało nam obiecane zamontowanie slupkow wzdluz pasazu handlowego.
Co sie dzieje z tematem? Moze uchwala ? Smile
Odpowiedz
31-01-2017, 12:24 PM,
Słupki zostaną zamontowane po zakończeniu okresu zimowego po akceptacji kosztów przez Wspólnotę Mieszkaniową Sokratesa Park 13D oraz Sokratesa Park 13 i 13A.
Odpowiedz
31-01-2017, 12:37 PM,
Czy ktoś się może orientuje (pytam prawników) czy możemy wejść z Arkadią na drogę sądową?
Jako mieszkańcy etapu I mamy zagwarantowaną w aktach notarialnych służebność drogi dojazdowej do naszej posesji, co chyba oznacza ,że zarządca tej drogi ma zapewnić nam nieskrępowany do niej dostęp i jej przejezdność. Zarządca nie wywiązuje się z tego obowiązku mimo naszych próśb. Droga jest permanentnie zablokowana. Proszę o opinię jeśli ktoś się orientuje w tym temacie. Jeśli możemy wejść na drogę sądową to będę prosił Zarząd Wspólnoty 1 etapu o rozpoczęcie tej procedury.
Tłumaczenia Arkadii są coraz bardziej pokrętne - raz piszą ,że za kilka tygodni, teraz że na wiosnę a potem kto wie co wymyślą. Pewnie deweloperowi się nie sprzedają lokale usługowe i biura bez dostępu do żadnych miejsc parkingowych i postojowych i to jest zapewne prawdziwą przyczyną zwłoki zarówno w postawieniu słupków i znaków zakazu postoju przy drodze dojazdowej do szlabanu etapu I
Odpowiedz
31-01-2017, 08:10 PM,
Zarząd Etapu I podjął w tej sprawie działania. Szczegóły w części forum dotyczącej komunikacji Zarządu etapu I lub na FB.
Odpowiedz
31-01-2017, 11:32 PM,
Arkadio, ktoś zepsuł/rozmontował zawias prz drzwiach garażowych na -2. Strzelają przy otwieraniu, a otwarte nie zamykają się.
Odpowiedz
02-02-2017, 03:02 PM,
Dziękujemy za zgłoszenie, w poniedziałek zostaną sprawdzone z konserwatorem wszystkie samozamykacze na budynku.
Przyczyną takiego stanu rzeczy są wyrwane ramiona samozamykacza, najprawdopodobniej przez ekipy remontowe, do tej pory wymieniliśmy samozamykacze w klatkach D1, D2 oraz D4.
Prosimy pamiętać, że prawidłową formą zgłaszania usterek jest wiadomość e-mail z dokładnym opisaniem miejsca zdarzenia.
Odpowiedz
02-02-2017, 04:17 PM,
Jasne, będę zgłaszać przez e-mail Wink
Odpowiedz
08-02-2017, 09:01 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2017, 09:05 PM przez SEBOL76.)
Kolejny powrót do własnego domu i kolejne nadszarpnięte nerwy. Pod żabką dwa samochody zrobiły sobie parking, właściciele poszli kupić coś w sklepie.
Ja się pytam, ile można ? Ile można to znosić ?
W tym samym czasie zarząd etapu I w ciągu jednego dnia od podjęcia decyzji postawił znaki i zobligował ochronę do wzywania policji lub straży miejskiej w przypadku parkujących w etapie 1 samochodów. Można, można, tylko trzeba chcieć.
W innym temacie. Tak się składa, że jestem jednocześnie członkiem etapu IIa. Pani Skotarek uniemożliwia mi wgląd do umowy z firmą ochroniarską, mimo, iż jako członek wspólnoty mam do tego pełne prawo na podstawie art. 29 ust 3 Ustawy z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali. Nie wiem jaka jest w tym tajemnica, ale Arkadia takim postępowaniem łamie prawo i w tej chwili jestem w trakcie przygotowywania wniosku do sądu o ustanowienie zarządcy przymusowego. Sorry, ale dla mnie ważniejsze są takie sprawy jak gospodarność, transparentność czy chociażby możliwość dojazdu do własnej posesji. Na mnie wianuszki na klatkach i święcące bałwany nie działają. A doświadczenie etapu I pokazuje, że nie ma co czekać, im szybciej się to zrobi, tym lepiej.
Odpowiedz
08-02-2017, 10:33 PM,
No właśnie, codziennie wjeżdżam do garażu, codziennie patrzę na te samochody i mnie krew zalewa. Serio to jest tak trudne, żeby postawić pare słupków????
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości