Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja etapu IIA i IIB
28-12-2016, 10:59 AM,
RE: Administracja etapu IIA i IIB
@miart Poczytaj sobie chłopcze co znaczy służebność, masz to wpisane w akcie notarialnym. Szlaban to sobie możesz postawić u siebie w domu. Może na tej zasadzie ogrodzimy plac zabaw i wejście tylko będzie dla etapu I.
Dlatego napisałem, że jeżeli dojdziecie do wniosku, iż "świecące kamienie i bałwany to nie wszystko, to zachęcam do kontaktu". Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Na pewno ma inny ta osoba na wózku inwalidzkim krążąca pomiędzy samochodami, a inny rodzic z kilkutygodniowym dzieckiem w wózku, który nie może przejechać chodnikiem. A inny jeszcze ma osoba, która się wychowała w miejscu, gdzie nie było i do tej pory nie ma chodników.
Popatrzcie sobie na osiedla Bielany Residence, Metro Bielany czy Volumetric. Kompletnie tam nie mają problemów, o których piszę. Jak super wygląda teraz ulica Lekka. Tam się dało, u nas też można, tylko trzeba chcieć...
Odpowiedz
28-12-2016, 11:46 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2016, 11:49 AM przez chamberxx.)
@Arkadia - jak sie ma sprawa ze slupkami ktore mialy by zamontowane wzdluz pasazu handlowgo?
Skonczylo sie tylko na pokazaniu zdjecia ?
Odpowiedz
28-12-2016, 11:46 AM,
Widzę, że nic nie dociera a powinno! Bo odpisał mi sam Członek Zarządu I etapu. O odśnieżaniu ani słowa........... za to inwektywy a niepotrzebnie bo nie o mnie to świadczy.... Czy tak powinno się rozmawiać? Nieładnie. A czy ja jestem z I czy II etapu to nieistotne bo przecież powinniśmy mieć wspólny interes a nie zwalać na innych.
Odpowiedz
28-12-2016, 03:36 PM,
(28-12-2016, 11:46 AM)miart napisał(a): Widzę, że nic nie dociera a powinno! Bo odpisał mi sam Członek Zarządu I etapu. O odśnieżaniu ani słowa........... za to inwektywy a niepotrzebnie bo nie o mnie to świadczy.... Czy tak powinno się rozmawiać? Nieładnie. A czy ja jestem z I czy II etapu to nieistotne bo przecież powinniśmy mieć wspólny interes a nie zwalać na innych.

Drogi Sąsiedzie Miart. 
Co do szlabanów to mamy służebność zapisaną w akcie notarialnym - tak jak wspomniał wcześniej Sebol. Zostaw ten jad bo sam zacząłeś. Fakt mam prawo przejechać przy Żabce i nie kłócić się z akurat tam parkującymi bez narażania się na uszkodzenie swojego auta - nie wspominając o cudzym. TAK JAK MAM PRAWO BEZPIECZNIE ODPROWADZIĆ MOJE DZIECI DO SZKOŁY CHODNIKIEM bez niszczenia zieleni lub wchodzenia pod nadjeżdżające auto i TAK SAMO MAM PRAWO DOJECHAĆ BEZ KŁOPOTU DO MOJEGO GARAŻU, za który zapłaciłam ciężkie pieniądze. 
Jeśli administrator nie podąża za potrzebami mieszkańców to raczej tu bym upatrywała problemu. Na pewno czytałeś już o słupkach w newralgicznych miejscach jak wspomniana wcześniej Żabka - i co - nic.

Nikt u nie ,, zwala na innych" po prostu pewne czynności są usankcjonowane prawem i tego należy się trzymać. Więcej empatii Sąsiedzie
Pozdrawiam
Odpowiedz
28-12-2016, 03:54 PM,
(28-12-2016, 03:36 PM)kluseczka napisał(a): .... Na pewno czytałeś już o słupkach w newralgicznych miejscach jak wspomniana wcześniej Żabka - i co - nic.

Jak to nic? Przecież wyraźnie było napisane, że zostaną zamontowane w ciągu kilku najbliższych tygodni, widocznie ten czas jeszcze nie minął (wczoraj minęło 6 tygodni) Smile
Odpowiedz
28-12-2016, 04:29 PM,
(28-12-2016, 03:54 PM)marcin napisał(a):
(28-12-2016, 03:36 PM)kluseczka napisał(a): .... Na pewno czytałeś już o słupkach w newralgicznych miejscach jak wspomniana wcześniej Żabka - i co - nic.

Jak to nic? Przecież wyraźnie było napisane, że zostaną zamontowane w ciągu kilku najbliższych tygodni, widocznie ten czas jeszcze nie minął (wczoraj minęło 6 tygodni) Smile

Czekamy z niecierpliwością  Tongue
Odpowiedz
28-12-2016, 07:31 PM,
@miart Przepraszam za moje określenie, trochę mnie poniosło, bo nie rozumiem, dlaczego to musi tak wyglądać. Odśnieżaniem się zajmiemy, na pewno powinno to sprawniej działać...
Co do przejezdności, to rozwiązań jest kilka. Słupki lub włączenie jezdni do strefy ruchu i postawienie znaków. Tak było na początku jak działał etap I i była dwa lata pusta ulica. Mi naprawdę nie przeszkadza, jak ktoś na chwilę się zatrzyma na chodniku. Ale mamy nagminne parkowanie, a co za tym idzie naśladownictwo. Najpierw był biały Fiat, a teraz już do tego dołączył granatowy chyba Focus. A dojazdowa do etapu I jest dwukierunkowa, jak ktoś będzie wyjeżdzał to drugi musi cofać na nieoświetlonej ulicy, po której z powodu zastawionych chodników chodzą piesi. Kiedyś dojdzie do potrącenia...
Przyłączam się więc do pytania, jak wygląda sprawa tych słupków ?
Odpowiedz
29-12-2016, 11:31 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2016, 02:08 AM przez marcin.)
(26-12-2016, 12:09 AM)kluseczka napisał(a):
(25-12-2016, 11:44 PM)kluseczkaNaklejki jeszcze nie ma ale cel namierzony. Plik w załączeniu. Auto parkuje tu od kilku tygodni. Łączę ten fakt z zasiedlaniem etapu IIB. Pozdrawiam ,, ciepło\' sąsiada z Obornik WielkopolskichSąsiadka z etatu I napisał(a):
(25-12-2016, 09:45 PM)SPRAWIEDLIWY napisał(a): Panowie,

Ostatnio z powodu tego, iż Arkadia ma wszystko w du......, na ulicy dojazdowej do etapu I i wyjazdowej z II, zaczęły parkować samochody !
Szczególnie przoduje w tym biały Fiat, dokładnej marki nie pamiętam. Zobaczył, iż na Sokratesa 13 jest bezpłatne parkowanie, i 24 godziny na dobę zrobił sobie parking, gdzie inni musieli po 30k zł płacić za miejsce parkingowe.
Ponieważ w etapie I to już było ćwiczone i karne kutasy dały radę ogłaszam konkurs.

Płacę po 50 zł za jednego naklejonego karnego kutasa w dowolnym miejscu. Wystarczy zdjęcie, i proszę o kontakt na priv w celu przekazania kasy.
Szczególnie interesuje mnie ten biały Fiat na drodze dojazdowej do etapu I.

Karne kutasy do nabycia na Allegro, czekam na efekty i na zdjęcia...

Płacę 50 zł za jednego naklejonego karnego ku...Smile

Działajcie !

To nie ten, choć podobny. Tam notorycznie parkuje biały fiat punto ale na numerach WWL
Odpowiedz
13-01-2017, 04:15 PM,
Szanowni Państwo,
W dniach 21-23 stycznia (sobota-poniedziałek) planujemy podstawienie kontenera na odpady zielone (choinki). Prosimy o nie zostawianie choinek w śmietniku.
Odpowiedz
13-01-2017, 05:34 PM,
@Arkadia

Jak sie ma sprawa z zamontowaniem slupkow wzdluz pasazu handlowego ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości