Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja etapu IIA i IIB
19-01-2016, 09:15 PM,
RE: Administracja etapu 2A
Jeśli chodzi o oznaczenia budynków to u naszych "sąsiadów" podejrzałem coś takiego jak w załączniku. Taka tabliczka wisi przy każdym wejściu na teren osiedla.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
19-01-2016, 10:51 PM,
To ja mam pytanie do zarządcy. Co ile wysyłacie specyfikację zapisów na koncie (chodzi o wpłaty)? Bo ostatnią mam za okres do 30.11.2015 ;-)
Odpowiedz
20-01-2016, 09:38 AM,
(19-01-2016, 05:18 PM)marcin napisał(a): A ja prosiłbym o informacje jak wygląda sprawa z połączeniem innych operatorów telekomunikacyjnych z punktu widzenia i wiedzy zarządcy, tj. czy zgłaszają się inne podmioty jak Orange, Netia, Vectra itd., czy rzeczywiście jest jakaś wyłączność dla UPC, a jeżeli tak to na czym ona polega i przez jaki okres czasu będzie trwała.

Nie, nie ma wyłączności. Zapytania techniczne i prawne prosimy kierować na nasz adres mailowy.

(19-01-2016, 09:15 PM)Konrad napisał(a): Jeśli chodzi o oznaczenia budynków to u naszych "sąsiadów" podejrzałem coś takiego jak w załączniku. Taka tabliczka wisi przy każdym wejściu na teren osiedla.

Dziękujemy za informacje, plan osiedla przy wejściu to bardzo dobry pomysł, który już omawialiśmy i jest duża szansa, że pojawi się na naszym osiedlu.

(19-01-2016, 10:51 PM)mackofff napisał(a): To ja mam pytanie do zarządcy. Co ile wysyłacie specyfikację zapisów na koncie (chodzi o wpłaty)? Bo ostatnią mam za okres do 30.11.2015 ;-)

Specyfikacje wysyłane są dwa razy w roku - zazwyczaj w czerwcu i w grudniu, także następne rozliczenie otrzyma Pan w czerwcu.
Pytania związane z księgowością prosimy kierować bezpośrednio do działu księgowości:
ksiegowosc@arkadia-adm.pl
Odpowiedz
20-01-2016, 09:55 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2016, 11:40 AM przez chamberxx.)
@Arkadia

A moze warto zebyscie Panstwo porozmawiali tez z drugim Zarzadca, zeby taki plan stanal tez i po drugiej stronie.
I co dalej z nowymi oznaczeniami Klatek i tabliczka dot obslugi domofonu ??? Caly czas Panstwo nie odpowiadacie....

Mam tez info z MetroI

"w związku z otrzymanym pytaniem o termin świadczenia usług na Etapie nr II informuję, iż na chwilę obecną czekamy na decyzję zarządcy nieruchomości etapu nr I. Zgodę dewelopera oraz miejsca dokonania przejścia kablowego mamy już wskazaną. Wszystko zależy na chwile obecną od terminu otrzymania decyzji, która można być na TAK lub na NIE.

Czas wykonania prac połączeniowych to około 3 dni roboczych.
Jeśli decyzje będą pomyślne poinformujemy mieszkańców o możliwości uruchamiania już usług w sieci FTTH dostarczanych przez Metro Internet Sp. z o.o. "
Odpowiedz
21-01-2016, 12:17 PM,
(20-01-2016, 09:55 AM)chamberxx napisał(a): @Arkadia

A moze warto zebyscie Panstwo porozmawiali tez z drugim Zarzadca, zeby taki plan stanal tez i po drugiej stronie.
I co dalej z nowymi oznaczeniami Klatek i tabliczka dot obslugi domofonu ??? Caly czas Panstwo nie odpowiadacie....

Mam tez info z MetroI

"w związku z otrzymanym pytaniem o termin świadczenia usług na Etapie nr II informuję, iż na chwilę obecną czekamy na decyzję zarządcy nieruchomości etapu nr I. Zgodę dewelopera oraz miejsca dokonania przejścia kablowego mamy już wskazaną. Wszystko zależy na chwile obecną od terminu otrzymania decyzji, która można być na TAK lub na NIE.

Czas wykonania prac połączeniowych to około 3 dni roboczych.
Jeśli decyzje będą pomyślne poinformujemy mieszkańców o możliwości uruchamiania już usług w sieci FTTH dostarczanych przez Metro Internet Sp. z o.o. "

Odpowiadaliśmy już kilkukrotnie na te pytania. Kwestia nowych oznaczeń przy klatkach schodowych i planu osiedla są nieco bardziej skomplikowane i na bieżąco będziemy informować o przebiegu prac.

Jeśli chodzi o nową tabliczkę dotyczącą obsługi domofonu to jest już zamówiona i powinna się pojawić się w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz
21-01-2016, 01:29 PM,
@Arkadia
Dzieki !Smile
Odpowiedz
25-01-2016, 01:13 PM,
Dzisiaj dostaliśmy oficjalną odpowiedź w sprawie drzwi, w ubiegłym tygodniu wysłaliśmy już mail w tej sprawie do wszystkich zainteresowanych:

"Witam,

Drzwi antywłamaniowe na Osiedlu Sokratesa 13 etap IIA i IIB są przystosowane do montażu drugiego zamka i koszt montażu wynosi 369 zł brutto.
Natomiast drzwi na pierwszym etapie osiedla nie są przystosowane do montażu drugiego zamka i tutaj koszt wynosi 1415 zł brutto.
W przypadku chęci montażu drugiego zamka, należy zadzwonić do serwisu Dierre (tel. 22 611-97-99 wew. 109 lub 110) oraz podać dokładny adres i etap inwestycji.

Pozdrawiam,

Michał Turowski
Kierownik robót montażowych"
Odpowiedz
25-01-2016, 02:42 PM,
Czy ktoś z etapu I może potwierdzić, że własnie taki był koszt montażu drugiego zamka?
Odpowiedz
25-01-2016, 03:41 PM,
Watpię aby ktoś go montował za taka kwotę. Ja za gerde z montażem zapłaciłem z 350 zł....
Odpowiedz
25-01-2016, 03:44 PM,
@yoanna - czy juz wymienialas zamki ? Dierre nie powiedzialo Ci ze drzwi nie sa przystosowane ????
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości