Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc domowa
09-01-2016, 01:30 PM,
Pomoc domowa
Wydaję się, że dorosłem aby zatrudnić osobę do pomocy w domu. Czy macie może kogoś do polecenia ? Chodzi o sprzątanie kompleksowe mieszkania raz w tygodniu + drobne prace domowe. Jak ktoś ma kogoś do polecenia to prośba o informację na priva.
Odpowiedz
11-01-2016, 09:40 AM,
RE: Pomoc domowa
Do odkurzania polecam Roomba :-D serio. Zbiera lepiej niż normalny odkurzacz.
Odpowiedz
11-01-2016, 10:35 AM,
Do tego jeszcze nie dorosłem...Wink
Odpowiedz
11-01-2016, 03:41 PM,
@jakub a który masz model? Na co byś radził zwrócić uwagę przy zakupie?
Odpowiedz
11-01-2016, 03:56 PM,
Szanowni, a moze taka prosba Smile
Skoro jest zainteresowanie odkurzaczem, to moze przeniesmy dyskusje do dzialu ZAKUPY Smile
A tymczasem trzymajmy sie tematu i pomórzmy @SEBOL76 wejsc ponownie w doroslosc Smile
Odpowiedz
11-01-2016, 05:59 PM,
(11-01-2016, 03:41 PM)antonio napisał(a): @jakub a który masz model? Na co byś radził zwrócić uwagę przy zakupie?

Ja mam 630 od prawie roku. Odkurza średnio 3 razy w tygodniu. Trzeba tylko pilnować żeby kable nie walały się po podłodze gdzie on jeździ, raz na 2-3 odkurzania opróżnić pojemnik na kurz. Odkurzaczem klasycznym odkurzam raz na miesiąc albo rzadziej. Odkąd go używamy jest dużo mniej kurzu w mieszkaniu(wcześniej odkurzane co tydzień-dwa całe mieszkanie, a korytarz częściej bo tam się piachu zawsze naniesie...). Teraz zastanawiam się nad zakupem podobnego robota do wycierania podłogi.

Jak kupowałem to oczywiście 2 dni na internetach czytałem o różnych odkurzaczach i tak, są odkurzacze samsung, neato i inne z kosmicznymi technologiami typu lidar, optyczne śledzenie sufitu, ale najlepiej sprząta roomba bo jeździ pozornie chaotycznie kilka razy po tej samej powierzchni. Mi to nie przeszkadza bo nie ma mnie wtedy w domu.
Odpowiedz
04-05-2016, 02:14 PM,
(09-01-2016, 01:30 PM)SEBOL76 napisał(a): Wydaję się, że dorosłem aby zatrudnić osobę do pomocy w domu. Czy macie może kogoś do polecenia ? Chodzi o sprzątanie kompleksowe mieszkania raz w tygodniu + drobne prace domowe. Jak ktoś ma kogoś do polecenia to prośba o informację na priva.

Ja znajdziesz kogoś porządnego i w przystępnej cenie to daj znać. U mnie też by się przydało
Odpowiedz
06-05-2016, 10:48 AM,
https://pozamiatane.pl/
Odpowiedz
06-05-2016, 11:15 AM,
(04-05-2016, 02:14 PM)yqawe napisał(a):
(09-01-2016, 01:30 PM)SEBOL76 napisał(a): Wydaję się, że dorosłem aby zatrudnić osobę do pomocy w domu. Czy macie może kogoś do polecenia ? Chodzi o sprzątanie kompleksowe mieszkania raz w tygodniu + drobne prace domowe. Jak ktoś ma kogoś do polecenia to prośba o informację na priva.

Ja znajdziesz kogoś porządnego i w przystępnej cenie to daj znać. U mnie też by się przydało

Znalazłem osobę, ale dopiero u mnie zaczyna, więc na razie nie wiem, czy mogę polecić. Dam znać za miesiąc na priva...Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości