Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pobożnie
06-09-2015, 04:42 PM,
pobożnie
Sąsiedzi, ktoś z Was jest zaangażowany w którymś z pobliskich kościołów? Jakaś konkretna wspólnota? Czy churching po całej stolicy? :-)
Odpowiedz
06-09-2015, 08:15 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2015, 08:55 PM przez SEBOL76.)
RE: pobożnie
Zgodnie z konstytucją każdy ma prawo do prywatności w sferze religijnej...Wink
Oczywiście, prośba aby tego nie traktować ad personam, bardziej jako żart, ale w wielu krajach takiego pytania nikt by nie zadał w sferze publicznej...
Odpowiedz
07-09-2015, 04:39 PM,
pytanie moze i by zadał, ale czy by uzyskał odpowiedz?
Odpowiedz
09-09-2015, 07:06 PM,
(06-09-2015, 04:42 PM)kasia_wisnia86 napisał(a): Sąsiedzi, ktoś z Was jest zaangażowany w którymś z pobliskich kościołów? Jakaś konkretna wspólnota? Czy churching po całej stolicy? :-)

Cześć!
My jesteśmy blisko sercem parafii na Wrzecionie. Generalnie jestem za tym, żeby wspierać i chodzić do swojej parafii, ale nam "Maria Magdalena" totalnie nie podpasowała. Na Wrzecionie mamy znajomego księdza z naszej poprzedniej parafii na Młocinach.

Jesteśmy związani z ruchem Światło-Życie (konkretnie Domowy Kościół), ale jesteśmy w kręgu przy parafii Matki Bożej Królowej Pokoju na Młocinach, bo tam mieszkaliśmy wcześniej. Wiem, że była próba zawiązania nowego kręgu (chyba jakieś pół roku temu) na Wrzecionie, ale nie było wystarczająco dużo chętnych. Wiem, że neokatechumenat też miał swoje rekolekcje niedawno i pewnie działają. 

Jak będzie coś ciekawego na Wrzecionie, mogę tutaj wrzucać Smile

W "naszej" parafii na Warzyszewie zmienił się teraz proboszcz, więc może atmosfera też będzie inna. W każdym razie my zostajemy przy Wrzecionie - z resztą odległość jest prawie identyczna Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości