Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UPC
19-03-2016, 10:11 PM,
RE: UPC
Cześć wszystkim!
Podzielę się wynikami mojego eksperymentu na UPC. Nie od dziś wiadomo, że firma zdziera z nowych klientów niemałą kasę ale znalazłem sposób aby obniżyć rachunek o połowę będąc właśnie nowym klientem:
Zamówiłem internet 30 Mb + tv pakiet start na czas nieokreślony za 59,90 PLN i wypowiedziałem umowę 3 dni po instalacji.
Zaniepokojony brakiem próby utrzymania kilka dni później sam skontaktowałem się z infolinią pod pretekstem sprawdzenia czy wypowiedzenie zostało złożone poprawnie. O dziwo okazało się, że faktycznie wypowiedzenie złożone w placówce nie zostało przesłane do centrali, ale co najważniejsze padło pytanie o powód rezygnacji i co by mnie skłoniło do pozostania. Stwierdziłem, że internetu potrzebowałem na krótki okres, a 60 złotych to za dużo jak na taki pakiet oraz, że już jestem po rozmowie z nc+ i orange do których przenoszę usługi. Sympatyczna pani odpowiedziała lepszą ofertą za tę samą cenę, czyli pakiet Select HD + internet 60Mb za 59,90 PLN. To już dużo fajniejsza propozycja niż 110PLN za to samo przy zakupie przez internet. Brałbym w ciemno ale że poszło tak łatwo, poprosiłem o czas do namysłu i kontakt za 3 dni w nadziei, że da się ugrać coś więcej. Telefon 3 dni później był ale nie zdążyłem odebrać, a przy oddzwonieniu usłyszałem jedynie komunikat z prośbą o oczekiwanie na kolejny kontakt. Następnego dnia identyczna sytuacja, więc zadzwoniłem na infolinię i poprosiłem o przedstawienie oferty z którą do mnie dzwoniono. Konsultant przed jej przedstawieniem zapytał co do tej pory mi proponowano. Zaryzykowałem i skłamałem że net 60Mb i select HD za 10 złotych taniej niż obecnie czyli 49 PLN ale po zastanowieniu chciałbym jeszcze Canal +. Pan najwyraźniej żle mnie zrozumiał bo powiedział że z tych 45 złotych nie może już nic opuścić, a Canal+ mogę dobrać za 49. Po krótkiej negocjacji i zgodzie ze strony kierownika zeszliśmy do 39złotych co łącznie dawało 84 PLN za komplet przy umowie na 2 lata.
Dla mnie bajera bo za 60Mb, select HD i Canal+ płacę mniej niż do tej pory w Vectrze pod innym adresem i 2 razy mniej niż UPC proponowało przed wypowiedzeniem umowy- 84 vs 160PLN.
Także powodzenia w negocjacjach! Wink
Odpowiedz
20-03-2016, 12:39 AM,
Gratulacje...Smile
Odpowiedz
21-03-2016, 12:02 PM,
podobno usuneli jakieś kanały ostatnio i każdy może zrezygnować...
Odpowiedz
09-03-2017, 09:49 AM,
Czy ktoś się orientuje jaki jest numer kontaktowy człowieka od UPC, który jest opiekunem naszego osiedla?
Odpowiedz
09-03-2017, 06:41 PM,
Ja się kontaktowałem z panem Rudnickim, numer gdzieś mi już zaginął, ale był w emailu powitalnym od Arkadii Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości