Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sokratesa na niechlubnym pierwszym miejscu :(
21-09-2015, 04:43 PM,
RE: Sokratesa na niechlubnym pierwszym miejscu :(
Przy dojeździe do świateł byłoby rozwidlenie na 2 pasy żeby była drożność na skrzyżowaniach. Od kaliszówki do petofiego 1 pas ze zjazdami i parkingami równoległymi.
Odpowiedz
22-09-2015, 09:02 PM,
Bardzo sprytne...Smile
Odpowiedz
23-09-2015, 12:36 AM,
Fajna koncepcja ale jaki my mamy wpływ aby zabrać jeden pas chociaż na odcinku mieszkaniowym na parkowanie? Wtedy wyjazd byłby łatwiejszy bo od razu wiadomo że na tym pasie ktoś stoi....
Odpowiedz
23-09-2015, 07:49 AM,
Bardzo fajna koncepcja Kamairadek. Zauważyłem jeden pomniejszy (i chyba tymczasowy) problem. Z tego co zrozumiałem do momentu ukończenia etapu IIB, brama garażowa pod IIA będzie zarówno wjazdowa jak i wyjazdowa. Potem mają oba garaże (IIA i IIB) połączyć, i wtedy jedna (chyba ta pod IIA) byłaby wjazdowa, a druga wyjazdowa.
Odpowiedz
23-09-2015, 08:05 AM,
Piotr taką propozycję wysłałem do zdm-u. Pomaga mi gość z UD Bielany. Może coś z tego będzie. Alternatywą są światła, fotoradar, ścieżka rowerowa na jezdni albo progi zwalniające ale wariant z nakazami skrętu i parkowanie jest praktycznie bezkosztowy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odpowiedz
23-09-2015, 08:06 AM,
@antonio -jak się zmieni u nas organizacja ruchu to zmienimy najwyżej oznakowanie poziome. Obysmy mieli taki problem Wink
Odpowiedz
23-09-2015, 05:12 PM,
@Kamairadek - też prawda:D
Odpowiedz
23-09-2015, 07:24 PM,
Jak zwężą przy Kaliszówce to będą rano mega korki bo dużo ludzi skręca w lewo w kaliszówkę jadąc na P+R.
Odpowiedz
23-09-2015, 10:19 PM,
Ale w lewo skręca się z jednego pasa a nie z dwóch...;p poza tym do p+r prowadzi kasprowicza. I po trzecie: 1 pas=wolniej=bezpieczniej. Czyt. O to chodzi w tym projekcie.
Odpowiedz
25-09-2015, 02:51 PM,
Bardzo niebezpieczna jest ścieżka rowerowa wzdłuż Sokratesa po naszej stronie. Uważam, ze powinna zostac przeniesiona na drugą stronę ulicy. Tam jest szeroki chodnik, nie ma bloków dochodzących do samej ulicy, jest szeroki pas zieleni przez kierowca może zauważyć rowerzystę. U nas, wyjeżdzając z Sokratesa 13 przecina się ścieżkę rowerową, a przy tym wogóle nie ma widoczności. Aż się prosi o to, by jakieś auto potrąciło rowerzystę, ale wtedy będzie nieszczęście.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości