Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kradną na osiedlu
15-06-2015, 11:10 AM,
#1
Kradną na osiedlu
Cześć,

Podobno z osiedla skradziono już 5 rowerów. W ubiegłym tygodniu kolejny. Włamanie do komórki - ochrona przez tydzień nie zwróciła uwagi, że komórka lokatorska jest otwarta. Generalnie nic nie widzieli, nic nie słyszeli. Jak twierdzą "oni nie są od ochrony mienia" ich zadaniem jest "nie dopuszczać, aby chodzili domokrążcy".

Jeżeli zatem ochrona DSF tak pilnuje osiedla, to czemu ciągle na klatkach jest pełno ulotek? Czemu do drzwi pukają kominiarze sprzedający kalendarze, ludzie z fundacji zbierający datki etc.

Szlabanu nie ma, naprawia się kolejne już miesiące, a na 2 etapie, zamkniętym jeszcze nie oddanym szlaban jest, nówka sztuka nie śmigana. No ale nie można zamonotować na czas naprawy poprzedniego.

Uważajcie co trzymacie w komórkach lokatorskich, złodzieje czychają, a ochrona nic nie widzi. Albo widzi kiedy chce widzieć, a jak złodzieje przychodzą to nagle zaćmienie.
Odpowiedz
19-06-2015, 11:56 AM,
#2
RE: Kradną na osiedlu
Dziwi mnie, że całe osiedle jest niby monitorowane a nie mogą dać po 1 kamerze przy wjeździe i wejściu ? Szeroki kąt i złapie większość. Potem zastosować kodeks hammurabiego... Jakbym złapał takiego gno...a to noga ręka mózg na ścianie Wink
Odpowiedz
07-07-2015, 07:47 PM,
#3
RE: Kradną na osiedlu
ktora komorke okradli? dokladnie w ktorym miejscu? Przy wjezdzie do garazu? Inne?
Co z kamerami?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości