Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o inwestycji
05-05-2015, 10:35 PM,
RE: Opinie o inwestycji
Cześć

tu się zgadzam - u mnie też plusy przeważyły na tamten moment chociaż o wielu rzeczach uczciwie pisząc nie wiedziałem (np górka śmieciowa, problem schodków itp).

Co do dzieci to miłe zaskoczenie Smile

Co do lamp - to oby to był problem tylko lampy a nie wadliwej konstrukcji balkonu że woda się do nich wlewa bo ja mam taki właśnie przypadek. Woda przy duzych ulewach potrafi wejśc do lampy i wyciekać z niej. Przecież to grozi spięciem.

co do placu zabaw to tez o tym myslalem - aby skasowac ten trawnik co jest przy placu do furtki i zrobic tam chociaz jedną zjeżdzalnię, cos do wspinania.

Co do zmian, ale to inne miejsce - ławki- u nas nie ma prawie nigdzie ławek. nawet na papierosa człowiek jak wyjdzie nie ma gdzie usiąść czy dziecko przed klatką nie ma jak posiedzieć. O trzepaku nie mówię ale za moich czasów to grało się tam w siatkę, robiło figury i inne gry Smile nie mówię nawet o trzepaniu dywanów, chociaż raz już byłem po drugiej stronie sokratesa z dywanem. taki cyrk.
Odpowiedz
05-05-2015, 11:24 PM,
RE: Opinie o inwestycji
Ja niestety zgadzam się z użytkownikiem PiotrSokratesa, co do opisu inwestycji, choć wcześniej nie wszystkie wymienione wady zauważałam. Maria
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości