Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kablówka Metrointernet już na osiedlu
03-10-2016, 11:40 PM,
RE: Kablówka Metrointernet już na osiedlu
(02-10-2016, 04:01 PM)kasia_wisnia86 napisał(a): UPC - Metrointernet - światłowód orange -> co wybrać? Chodzi o sam internet (nie mam TV). Co polecacie?

Ja korzystam z usług Metrointernet od grudnia 2015. Jestem zadowolny. Działa stabilnie. Wcześniej miałem UPC.
Odpowiedz
05-10-2016, 09:55 AM,
UPC nie polecam w kontekście internetu. TV mają dobrą, ale ten Horizon się gryzie u mnie z Macbookami i non stop internet łapie zawieszkę. Zgłaszałem, wysyłałem PING-i , ale w odpowiedzi usłyszałem, że muszę uruchomić aplikację diagnostyczną (która w sumie pokazywała to samo co PING). Wszystko fajnie tylko aplikacja na Windows, a pod Windozą problem nie występuje...
I generalnie dupa...
Odpowiedz
05-10-2016, 11:38 AM,
Sebol76, twój problem nie jest związany z internetem tylko z CPE które jest dostarczane przez UPC. Osobiście nie używam routera od UPC, mam swój własny i wszystko działa jak należy.
Odpowiedz
05-10-2016, 11:59 AM,
Aż tak techniczny to ja jestem i wiem. Tylko nie po to Horizon daje mi wszystko w jednym pudełku, abym stawiał kolejne. Nie przewidziałem tyle gniazdek w salonie. Oceniam usługę jako całość i niestety ten Horizon jest przereklamowany...Sad
Odpowiedz
05-10-2016, 03:31 PM,
Tak na marginesie, jeśli ktoś chce światłowód z Orange to z chęcią pomogę Smile.... jako pracownik za polecenie dostaje 250 zł Smile, mogę podzielić się nagrodą :D
Odpowiedz
05-10-2016, 05:10 PM,
Fiu, fiu....Smile
Odpowiedz
18-10-2016, 11:35 AM,
(05-10-2016, 09:55 AM)SEBOL76 napisał(a): UPC nie polecam w kontekście internetu. TV mają dobrą, ale ten Horizon się gryzie u mnie z Macbookami i non stop internet łapie zawieszkę. Zgłaszałem, wysyłałem PING-i , ale w odpowiedzi usłyszałem, że muszę uruchomić aplikację diagnostyczną (która w sumie pokazywała to samo co PING). Wszystko fajnie tylko aplikacja na Windows, a pod Windozą problem nie występuje...
I generalnie dupa...

Ile i za jaki pakiet płacisz z Horizonem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości