Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostep do wątków Sokratesa
19-02-2015, 12:16 PM,
Dostep do wątków Sokratesa
Witam

Jako ze jestesmy jednym osiedlem , nie wydaje ci sie stosownym - Administratorze ociechoba Smile, aby dostep do wątków dotyczacych wspolnot sokratesa był jednakowy dla wszystkich ?

Czemu sa nalozone ograniczenia dotyczace budynkow ?

A mozna by przeciez:
- dowiedziec sie wielu ciekawy rzeczy od innych
- razem wspolnie rozwiazywac problemy, zgłaszac propozycje
- itp, itd...
Odpowiedz
20-02-2015, 12:17 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2015, 12:19 PM przez SEBOL76.)
RE: Dostep do wątków Sokratesa
Drogi kolego chamberxx, już odpowiadam. Forum ma trzy warstwy:

1) Ogólna dostępna dla wszystkich. Nie trzeba być zarejestrowanym, aby czytać wątki. Aby pisać trzeba się zarejestrować.

2) Warstwa niżej: Dział Tylko dla mieszkańców całej inwestycji Sokratesa. Praktycznie, każdy kto do mnie napisze, iż kupił lub zarezerwował mieszkanie w II etapie, dostaje do tej części dostęp. Tam powinny się skupiać posty istotne dla wszystkich mieszkańców S13, nieważne który etap. I ta część adresuje twoje oczekiwania, jak mniemam.

3) Warstwa najniższa: Działy tylko dla poszczególnych wspólnot. Mając dostęp tutaj, ma się automatycznie dostęp do warstwy drugiej. Dostęp tutaj mają tylko członkowie danej wspólnoty. Czemu to jest odseparowane ? Z prostego powodu. Są tam zamieszczane uchwały naszej wspólnoty, omawiane są różne sprawy wewnętrzne, organizujemy się w relacjach z Zarządcą i Zarządem, poruszamy kwestię opłat. Nie są to sprawy, do których powinien mieć dostęp każdy, nawet z innej wspólnoty. Podobnie jak utworzy się wspólnota etapu IIa, to też jej mieszkańcy chcieli by mieć jakąś wydzieloną strefę do własnych spraw...jak mniemam.

Moim zdaniem taka struktura jest najbardziej efektywna i pożądana, a sprawy dotyczące wspólnego rozwiązywania problemów powinny być poruszane jak napisałem w warstwie drugiej.
Odpowiedz
03-04-2015, 12:55 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2015, 12:57 PM przez chamberxx.)
Znowu powraca temat dostepu do postow

Widac ze niektore sa dublowane - dotycza tych samych tematow ale sa omawiane w linkach dla poszcegolnych Wsponot

np:

Etap juz wybudowany:

Przebudowa ulicy
23 minut(y) temu
przez PiotrSokratesa

Nowy etap IIa nie ma tu dostepu.

Czy nie mozemy razem wspolnie radzic, dogadywac sie, rozwiazywac problemy.
PRZECIEZ JESTESMY JEDNYM OSIEDLEM !!!

Dla mnie podzielenie dostepow to jakas farsa
Np na osiedlu SAKURA (Ronson) tez jest wiele etapow , ale nie ma takiego podzialu dostepow !!!!!!
Odpowiedz
03-04-2015, 01:06 PM,
(03-04-2015, 12:55 PM)chamberxx napisał(a): Znowu powraca temat dostepu do postow

Widac ze niektore sa dublowane - dotycza tych samych tematow ale sa omawiane w linkach dla poszcegolnych Wsponot

np:

Etap juz wybudowany:

Przebudowa ulicy
23 minut(y) temu
przez PiotrSokratesa

Nowy etap IIa nie ma tu dostepu.

Czy nie mozemy razem wspolnie radzic, dogadywac sie, rozwiazywac problemy.
PRZECIEZ JESTESMY JEDNYM OSIEDLEM !!!

Dla mnie podzielenie dostepow to jakas farsa
Np na osiedlu SAKURA (Ronson) tez jest wiele etapow , ale nie ma takiego podzialu dostepow !!!!!!
Odpowiedz
03-04-2015, 01:07 PM,
Przemyślę to jeszcze raz...
Odpowiedz
03-04-2015, 02:22 PM,
Przemysl

Zobaczymy jaki bedzie odzew ludzi.
Na pewno brak ograniczen pomoze we wspolnym rozwiazywaniu problemow

WESOLYCH !!! Smile
Odpowiedz
07-04-2015, 09:22 AM,
Kolejna sytuacja w której nie mamy dostepu do wątków

Temat: Kradzieze rowerów. czy nie tycza sie całego osiedla ?
Coraz czesciej widac ze podzial jest niepotrzebny !!! Smile
Odpowiedz
14-04-2015, 04:56 PM,
Na razie musi zostać tak jak jest. Wynika to z tego, iż wykonałem ogrom pracy, aby w części prywatnej były tylko osoby zweryfikowane jako mieszkańcy wspólnoty 13 B i C. Poruszamy tam sprawy nasze wewnętrzne i żeby to miało sens musi być jakieś zaufanie, że jest tam bezpiecznie.
Jak się uda stworzyć wspólnotę 13 A i zweryfikować mieszkańców, można te działy połączyć, ale nie teraz.
To co mogę zrobić jako moderator to dbać ( czyli ręcznie przesuwać wątki), tak aby znajdowały się we właściwym dziale. Rzeczywiście część osób wszystko wrzuca w dział dla mieszkańców wspólnoty S13 B i C, a są tematy które dotyczą wszystkich mieszkańców.
Odpowiedz
06-05-2015, 11:01 AM,
Zgodnie ze zgłaszanymi uwagami, forum zostało uproszczone. Jest cześć ogólna, oraz zahasłowana dla wszystkich mieszkańców. Nie ma podziału na poszczególne wspólnoty. Mam nadzieję, iż to uprości korzystanie...Smile
Odpowiedz
06-05-2015, 12:50 PM,
Smile dz Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości