Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWA WERSJA FORUM
25-12-2014, 01:11 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2014, 01:46 AM przez ociechoba.)
NOWA WERSJA FORUM
W ramach prezentu świątecznego zdecydowałem się podnieść wersję forum do wyższej. Mam nadzieję, iż nie będzie to skutkować problemami technicznymi.
Do zalet nowej wersji należy przyjaźniejszy (mam nadzieję Wink ) layout, funkcja "portal", działające w końcu resetowanie haseł, sprawniejszy filtr antyspamowy.

W przypadku jakiś uwag, problemów bądź wątpliwości prośba o info.
Odpowiedz
26-12-2014, 05:18 PM,
RE: NOWA WERSJA FORUM
ociechboda dzięki za postawienie nowej wersji forum i w ogóle utrzymywanie całości (domeny, hostingu).
Czy jest szansa na działanie forum w programie na komórki "Tapatalk"? Byłoby wygodniejsze przeglądanie forum.
Wiem, że nie ma tutaj jakiegoś mega ruchu, ale mimo wszystko Smile

Dzięki i Wesołych!
Odpowiedz
26-12-2014, 07:12 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2014, 07:13 PM przez ociechoba.)
@Kamil_202C

Dzięki za uznanie.

Osobiście nie gustuję w tych wszystkich mobilnych aplikacjach, ale skoro jest życzenie to proszę bardzo...Smile Powinno działać na Tapatalk...

Tu przynajmniej jest wybór, najgorzej wpienia mnie mój bank, który mimo, iż wybieram wersję pełną bankowości, za każdym razem złośliwie przerzuca mnie na site mobilny, a ja nie chcę...Wink To już nie te czasy kiedy mobilne miały małe ekraniki, są smartphony, tablety...itd...
Odpowiedz
27-12-2014, 09:27 PM,
@ociechboda działa Smile

Dzięki!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości