Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktywacja nowego konta
18-03-2014, 07:43 PM,
Aktywacja nowego konta
Tak informacyjnie dla noworejestrujacych się. Wcześniej wystarczyła aktywacja poprzez email, ponieważ spamerzy jak się przekonałem atakują również fora, stąd musiałem wprowadzić aktywację poprzez administratora. Staram się to robić niezwłocznie, za ewentualne opóźnienia przepraszam.
Odpowiedz
24-03-2014, 06:19 PM,
RE: Aktywacja nowego konta
Jedna sprawa związana z aktywacją. Niestety nie jest generowany automatyczny email, iż konto jest aktywne. Staram się to robić na bieżąco. Więc na drugi dzień po rejestracji na pewno można już pisać wątki...Smile
Odpowiedz
26-03-2014, 10:04 AM,
(24-03-2014, 06:19 PM)ociechoba napisał(a): Jedna sprawa związana z aktywacją. Niestety nie jest generowany automatyczny email, iż konto jest aktywne. Staram się to robić na bieżąco. Więc na drugi dzień po rejestracji na pewno można już pisać wątki...Smile

Rejestrowałem się prawie 2 tygodnie temu i dalej nie mam dostępu do części dla mieszkańców
Odpowiedz
26-03-2014, 02:15 PM,
(26-03-2014, 10:04 AM)amodrak napisał(a):
(24-03-2014, 06:19 PM)ociechoba napisał(a): Jedna sprawa związana z aktywacją. Niestety nie jest generowany automatyczny email, iż konto jest aktywne. Staram się to robić na bieżąco. Więc na drugi dzień po rejestracji na pewno można już pisać wątki...Smile

Rejestrowałem się prawie 2 tygodnie temu i dalej nie mam dostępu do części dla mieszkańców

Aktywacja dotyczy możliwości pisania na forum. Wcześniej była weryfikacja mailowa i była z automatu, ale zaczęli się pojawiać spamerzy, stąd wprowadziłem aktywację.

Aby uzyskać dostęp do forum, trzeba zgodnie z instrukcją napisać wiadomość do moderatora forum.
Odpowiedz
26-03-2014, 03:21 PM,
(26-03-2014, 02:15 PM)ociechoba napisał(a):
(26-03-2014, 10:04 AM)amodrak napisał(a):

Aktywacja dotyczy możliwości pisania na forum. Wcześniej była weryfikacja mailowa i była z automatu, ale zaczęli się pojawiać spamerzy, stąd wprowadziłem aktywację.

Aby uzyskać dostęp do forum, trzeba zgodnie z instrukcją napisać wiadomość do moderatora forum.

A jest jakaś instrukcja? Pierwsze słyszę. Widziałem tylko to:

"Dostęp do części zahasłowanej nadaje moderator po wcześniejszej weryfikacji. Jakiej to osoby dodane już wiedzą, ponieważ piszę w części ogólnodostępnej nie wszyscy czytający muszę to wiedzieć."
Odpowiedz
26-03-2014, 03:31 PM,
W sumie chodziło o tą instrukcję, pod Działem Tylko dla mieszkańców:

"Dział przeznaczony tylko dla mieszkańców budynków przy ulicy Sokratesa 13 (wszystkie etapy). Hasło można uzyskać poprzez kontakt z moderatorami."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości