Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cisnienie wody
02-09-2017, 06:35 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2017, 10:23 PM przez michalf84.)
Cisnienie wody
drodzy jakie macie cisnienie wody w kuchni ja na 6 pietrze ledwo mam 2.2 bara az ledwo odwrocona osmoza dziala. Nie jest to za niska wartosc? Zna sie ktos na prawie budowlanym? Jestem ciekaw czy cisnienie spelnia normy.
Odpowiedz
04-09-2017, 11:19 AM,
RE: Cisnienie wody
Coś musi być na rzeczy, mieszkam na drugim piętrze i ciśnienie jest słabe, niestety nie mam jak tego pomierzyć.
Prawdopodobnie niskie ciśnienie jest powodem dość dużego zużycia ciepłej wody. W moim przypadku zużywam prawie tyle samo zimnej co ciepłej.
Odpowiedz
04-09-2017, 06:19 PM,
RE: Cisnienie wody
Podobnie sprawa wyglada u mnie. Jak rozmawialem z fachowcem od osmozy to powiedzial ze na 11 pietrze w blokach typowe cisnienie to powyzej 3 bar i nigdy nie widzial tak niskiego cisnienia w bloku. Ze zdjec budowy pamietam pomiar wskazujacy na ponad 3 bary rowniez. Fachowiec podejrzewal ze moze w ramach oszczednosci w zwiazku z tym ze blok jest jescze nie zamieszkany w pelni pompy nie sa wlaczone, ale ciezko mi to zweryfikowac nie majac odpowiedniej wiedzy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości