Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fryzjer
08-01-2017, 01:18 PM,
Fryzjer
Moja lepsza połowa poszukuje dobrego fryzjera najlepiej w okolicy niekoniecznie bezpośredniej, ale jak będzie trzeba podjechać dalej, to też może.
Ja zaprowadziłem ja tam gdzie sam chodzę - do Kamila na Sokratesa koło sklepu rowerowego ale nie była zbytnio zadowolona. Także wszystkie sąsiadki proszę o poradę, a do sąsiadów prośbą o podpytanie Waszych pań Smile
Odpowiedz
09-01-2017, 10:34 AM,
RE: Fryzjer
My mamy "swoją" fryzjerkę 70km dalej ;-) która jest bezkonkurencyjna ale w szczególnych przypadkach zdarzało nam się zajrzeć do Velvetu i poza tym że drogo, było ok.
Odpowiedz
09-01-2017, 02:26 PM,
Ja korzystałem z usług salonu Ko Ko w budynku marvipolu. Mogę z czystym sumieniem polecić. Żona też chodziła na farbowanie i zawsze wracała zadowolona.
Odpowiedz
09-01-2017, 09:17 PM,
Dziękuję Wam za polecenia. Przekażę zainteresowanej. Żona też ma swojego fryzjera 100 km stąd dlatego szuka czegoś bliżej Smile Pod względem ilości fryzjerów w okolicy nie możemy raczej narzekać ale trafić na dobrego fryzjera prawie tak samo trudno jak na dobrego mechanika albo lekarza Wink
Odpowiedz
09-01-2017, 09:21 PM,
KOKO jest OKOK Smile
Odpowiedz
11-01-2017, 10:58 PM,
My całą rodziną chodzimy do Pani Agnieszki w tym salonie obok Frehmarketu w Marvipolu (Imperium urody?). Wszyscy zadowoleni - żona też Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości