Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oświetlenie przy wjeździe do etapu I
02-12-2016, 01:06 PM,
oświetlenie przy wjeździe do etapu I
Czy ktoś z Państwa wie, czemu do dzisiaj nie działa oświetlenie po lewej stronie na drodze dojazdowej do szlabanu ?
Mega tam ciemno wieczorem.  Kolejna atrapa developera? :/
A teraz jest tam dodatkowo ślisko, bo nie ma nikogo kto zajmie się drogą...
Odpowiedz
02-12-2016, 01:09 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2016, 01:10 PM przez SEBOL76.)
RE: oświetlenie przy wjeździe do etapu I
Sprawa do wyjaśnienia na spotkaniu z El-camino w następnym tygodniu. Z tego co wiem, Arkadia się nie przyznaje do tych lamp, więc sprawa ewentualnie jest po naszej stronie - w sensie etapu I.
Zarząd
Odpowiedz
02-12-2016, 02:09 PM,
(02-12-2016, 01:09 PM)SEBOL76 napisał(a): Sprawa do wyjaśnienia na spotkaniu z El-camino w następnym tygodniu. Z tego co wiem, Arkadia się nie przyznaje do tych lamp, więc sprawa ewentualnie jest po naszej stronie - w sensie etapu I.
Zarząd

dziękuje Zarządzie Wink
Odpowiedz
02-12-2016, 03:31 PM,
Sprawa wygląda następująco. Pytałem Arkadii - powiedzieli, że to nie ich (z czym się osobiście nie zgadzam). Pytałem El-Camino - powiedzieli, że ich też nie. Poszedłem do dewelopera - powiedzieli, że nie wiedzą ale sprawdzą! Na drugi dzień dostałem telefon od deva, że nie ważne do kogo teren należy bo podobno zarządcy podpisali między sobą umowę, kto ma się tym terenem zajmować, ale oni nie są stroną umowy, więc nie wiedzą kto. Niemniej jednak mieli się zwrócić do obu zarządców aby między sobą to wyjaśnili.
Zatem Zarządzie sprawdź proszę co ten nasz zarządca podpisał lub nie Smile
Odpowiedz
02-12-2016, 05:10 PM,
Sprawdzimy. Rzeczywiście KC mówi o czymś takim jak obowiązek utrzymania infrastruktury po stronie właściciela nieruchomości władnącej. Ale z drugiej strony są tam punkty usługowe w etapie IIB, więc to nie jest tak, że to oświetlenie służy jedynie etapowi 1. Wyjaśnimy to...
Odpowiedz
19-12-2016, 10:38 PM,
Z tego co wiem to etap 1 kończy się na szlabanie przy blaszaku z ochroną.
Teraz za nią to etap II B. Ogrodzneie z tym niczyim terenem też.
Swoją drogą ludzi odbierający etap IIB powinni wymusić zmianę ogrodzneia jak pozostałej części inwestycji. Developer udaje idiotę że to nie ich ogrodzenie co nie jest prawdą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości