Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbyt imprezowi sąsiedzi
30-11-2016, 12:43 PM,
RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi
To jest często kwestia baterii, bo niektóre potrafią strasznie "syczeć".
Odpowiedz
01-12-2016, 12:12 AM,
byl taki moment ze bylo sporo imprez na osiedlu w ciagu tygodnia i zaczalem kupowac w aptece stopery do uszu, ale widze ze minal po 2 -3 miesiacach wiec zakladam ze to jakies oblewania mieszkan byly bo w sumie od dluzszego czasu co do zasady jest spokojnie
Odpowiedz
03-12-2016, 01:24 PM,
Generalnie jeśli impreza odbywa się w weekend to dla mnie nie jest to problem, gorzej jeśli w tygodniu....
Odpowiedz
03-12-2016, 10:55 PM,
Chyba ze ma sie male dziecko za sciana. Nie wiem jakiej grubosci sa te sciany miedzy mieszkaniami ale ja slysze wszystko od muzyki po rozmowy a najgorsze jest to ze wszystko jest w pokoju dziecka.
Odpowiedz
09-12-2016, 12:10 AM,
Widzę, że różne są odczucia. Moi sąsiedzi najprawdopodobniej mają tunel TV, pewnie stąd taka słaba dźwiękoszczelność.
Chociaż imprezy mimo wszystko byłoby słychać. Najgorzej, że słychać nawet głośniejsze rozmowy, śmiech czy TV.
Zastanawiam się nad wyciszeniem jednej ściany. Nawet znalazłem ciekawe rozwiązanie https://www.wyciszamy.net/wyciszanie--sciany--i--sufitu.
Grubość wyciszenia to tylko 5cm. Ciekawi mnie czy ktoś z was już to stosował i jak to się sprawdza?
Mam jednak obawy, bo z tego co się dowiadywałem to wyciszenie sprawdza się najlepiej gdy jest stosowane głównie od źródła hałasu, a to odpada Smile
No ale pewnie i tak warto spróbować. Jak się zdecyduję to zdam relację Smile
Odpowiedz
11-02-2017, 12:39 AM,
Jestem już po wyciszeniu ściany.
Niestety nie mogę polecić powyższego rozwiązania. Jest nieco ciszej, ale nadal słychać co głośniejsze schadzki.
Także jeśli ktoś za ścianą ma akademik to takie wyciszenie się nie sprawdzi.
Odpowiedz
18-02-2017, 01:14 PM,
Hmm ciekawi mnie to co piszecie bo i owszem czasem słychać sąsiadów ale to faktycznie jak się postarają ergo imprezka. Traszki drzwi czasem + przesuwanie stołka. Prócz tego nie wiem co bym musiał zrobić żeby kogoś usłyszeć. Szczerze współczuje jeśli jest tak jak mówicie ale coś mi się wydaje, że część tez lekkawo przesadza Wink Imprezki tylko w weekend.

Ps. Sebol ja tam jestem fanem dobrej muzyki której nie da się słuchać zbyt cicho Wink staram się przy tym by innym nie utrudniać życia i słucham jej w takich godzinach by innym nie przeszkadzało. To taki trochę przytyk do zdania o głośnej muzyce i klubach Wink
Odpowiedz
19-02-2017, 10:55 PM,
Każda muzyka głośno brzmi lepiej.
Odpowiedz
20-02-2017, 03:10 PM,
to polecam od ktoregos imprezowego sasiada uslyszec GLOSNE POLO DISCO Smile
Szybko zmienisz zdanie Tongue
Odpowiedz
20-02-2017, 04:28 PM,