Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bydło i powidło
21-11-2016, 05:29 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2016, 05:30 PM przez Fioletowy.)
Bydło i powidło
Ehh tak sobie już obserwuje któryś miesiąc niedbalstwo jeśli chodzi o klatkę schodową. Niestety mam wrażenie, że nasz gość od sprzątania się nie wyrabia bo klatka jest sprzątana rzadko ponieważ jest stosunkowo brudno (a jeszcze nie ma sezonu na chlapy itd. itp., jeśli taka częstotliwość sprzątania się utrzyma to będzie tragedia w zimę). Szacunek dla niego ale chyba już ilość obowiązków zaczęła go przerastać. 

Drugim punktem znacznie ważniejszym jest fakt byle jakiego zachowania co niektórych mieszkańców albo ich gości (ciężko powiedzieć bo za rękę nie złapałem ale jak złapie to bankowo upomnę). Drodzy koledzy i koleżanki, cholera, klatka warto by było żeby też była czysta i zadbana, to w sumie też wizytówka. Jak coś ci się rozleje, wysypie itd. itp. to nie czekaj na kogoś aż to sprzątnie tylko samemu to zrób. To nie takie ciężkie a jak podnosi komfort wspólnego życia Smile

Jeśli gość którego zaprosiłeś/aś ma gdzieś twoją część wspólną i maże ci po klatce albo brudzi w inny sposób, to upomnij go/ją albo zmień znajomych bo najwyraźniej cię nie szanuje, skoro nie potrafi uszanować twojej własności. Zawsze mnie to dziwi jak ludzie mają gdzieś części wspólne i np. śmiecą lub bazgrzą. Chcesz postawić swój "tag" ? To się najpierw naucz na kartce żeby to chociaż jakoś wyglądało jak już bardzo musisz.

Nie pozdrawiam również kogoś kto zapewne po udanej imprezie "rzygnął" sobie na klatce (klatka numer 1 sokratesa 13A). Szczyt sukcesu ale można by po sobie sprzątnąć. Nie ogarniam jak można być tak słabo rozwiniętym by nie skumać tak prostej rzeczy.

Wylałem trochę smutków. Warto byłoby się zastanowić nad powyższym. Pozdrawiam wszystkich którzy wynieśli z domu kulturę a nie telewizor.
Odpowiedz
21-11-2016, 05:48 PM,
RE: Bydło i powidło
Niestety, ale zdecydowana większość wyniosła telewizor...Wink
To smutne jest, ale taka prawda...
Odpowiedz
21-11-2016, 09:14 PM,
RE: Bydło i powidło
(21-11-2016, 05:48 PM)SEBOL76 napisał(a): Niestety, ale zdecydowana większość wyniosła telewizor...Wink
To smutne jest, ale taka prawda...

Bardzo słabe i przykre.... chętnie bym z tym powalczył ale jak pustka zieje między czołem a potylicą to nic nie pomoże.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości