Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkowanie koło klatki 4
25-11-2016, 11:02 AM,
RE: Parkowanie koło klatki 4
Akurat obok mnie jest jedno takie miejsce, ponieważ widzę że nikt nigdy tam nie stał. Wsiadam do samochodu niemal codziennie i nie widziałem tam żadnego samochodu, dodatkowo widać że żaden samochód jeszcze tam nie stał. Co do reszty to niestety nie wiem czy jest wolne czy tez nie.
Odpowiedz
25-11-2016, 11:35 AM,
Ale tak nie można podchodzić. Ja kupiłem mieszkanie i wprowadziłem sie po 9 miesiącach. Ale to nie oznacza, ze moje miejsca garażowe były wolne...
Odpowiedz
25-11-2016, 02:42 PM,
Jedno miejsce przy dawnym biurze dev jest na pewno wykupione. Poza tym pełna zgoda z Sebol, bo koło mnie jest miejsce, gdzie ludzie sobie zajęli na dziko i od roku tam parkują. Właściciele przyjeżdżają rzadko i zawsze mają zajęte. Na nic kartka z informacją na ścianie, karton, itc. po prostu sobie parkują. A jak akurat właściciel stoi to parkują na kolejnym, też rzadko zajętym.
Odpowiedz
26-11-2016, 01:03 AM,
Heart  RE: Parkowanie koło klatki 4
Witam sąsiadów i sąsiadki !

Biała mazda jest moja … Pech chciał ze jeden z moich samochodów w weekend zablokował na module elektrycznym i nie dało sie go ruszyć, wziąłem więc inny samochód z firmy i parkowałem przy klatce. Starałem się robić to tak żeby nikomu nie wadził zresztą widać to na zdjęciach. Wystarczyła jedna informacja na aucie .. Proszę przestawić auto nie mogę wjechać/wyjechać z miejsca parkingowego. Auto przestawione. Mazda już grzecznie stoi u prawdziwego Sąsiada Smile Dzięki za informację Andrzej !!! 

Pozdrawiam 
Mikołaj mieszkanie 117 i 120 .

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości