Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budżet partycypacyjny
04-10-2016, 07:52 AM,
Budżet partycypacyjny
6 października o godzinie 17:30 w całej Warszawie rusza IV edycja budżetu partycypacyjnego!
Zapraszamy na spotkania otwarcia w każdej dzielnicy:
Przedstawimy zasady nowej edycji
Omówimy plany dzielnicy na najbliższe lata
Odbędzie się nabór nabór do Zespołów ds. budżetu partycypacyjnego!

Miejsca dzielnicowych spotkań:

(...)

BIELANY

sala widowiskowa, Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego, parter)

http://twojbudzet.um.warszawa.pl/aktualn...ypacyjnego

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
25-11-2016, 03:00 PM,
RE: Budżet partycypacyjny
Sąsiedzi, czy ktoś planuje składać jakieś projekty w tej edycji? Może warto połączyć siły? Kto ma już jakieś doświadczenie w pisaniu? Na co można byłoby napisać projekt? Może udałoby się stworzyć będący tylko fikcyjnie w nazwie naszego osiedla Park?
Odpowiedz
25-11-2016, 07:27 PM,
Największe doświadczenie ma Kamairadek. Jest na forum. Ale czy będzie miał jeszcze siły, to nie wiem...Wink
Odpowiedz
16-01-2017, 10:52 PM,
Cześć

Zgłosiłem dwa projekty do budżetu na rok 2018:

Projekt nr 227 - BEZPIECZNA 13-NASTKA - dotyczy wybudowania przejścia dla pieszych na wysokości Żabki, na drugą stronę ul. Sokratesa, z sygnalizacją ostrzegawczą, oczkami w jezdni, czujnikami zbliżającego się pieszego, doświetleniem przejścia, progami zwalniającymi.

Projekt nr 228 - DOBRY RUCH WAWRZYSZEWA - dotyczy "lewoskrętów" dla kierowców jadących od strony Chomiczówki, zatok zjazdu i wyjazdu - umożliwienie wyjazdu w stronę Chomiczówki i w stronę Kasprowicza (Lidl) z Sokratesa 11B i Sokratesa 13, 13A-D - z progami zwalniającymi przy wyjazdach i przy przejściu dla pieszych przy salonie Forda.

Szczegółowe opisy umieszczone są na stronie dedykowanej budżetowi partycypacyjnemu.

Wnioski przeszły "0" etap weryfikacji formalnej, przez konsultantów z Urzędu m.st. Warszawy dzielnicy Bielany, mam nadzieję, że kolejne etapy obsługi wniosków będą równie owocne.

Tomek

Serdecznie dziękuję osobom, które poparły złożenie wniosku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości