FORUM MIESZKAŃCÓW SOKRATESA 13 (PARK & ART) WSZYSTKIE ETAPY
Zbyt imprezowi sąsiedzi - Wersja do druku

+- FORUM MIESZKAŃCÓW SOKRATESA 13 (PARK & ART) WSZYSTKIE ETAPY (http://sokratesa13.pl)
+-- Dział: FORUM DLA MIESZKAŃCÓW (http://sokratesa13.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Księga skarg (http://sokratesa13.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Zbyt imprezowi sąsiedzi (/showthread.php?tid=1030)

Strony: 1 2 3

Zbyt imprezowi sąsiedzi - kerad - 24-11-2016

Witam, 

ogromna prośba do imprezowych sąsiadów Smile
Błagam, jeśli imprezy to w weekendy (piątek/ sobota) gdy ludzie nie muszą wstawać rano do pracy. 
Albo chociaż do 22 jeśli już muszą być na tygodniu jak to często się zdarza w przypadku moich sąsiadów.

Akustyka ścian działowych między mieszkaniami pozostawia wiele do życzenia. Chyba, że sąsiedzi mają tunel TV, który działa jak wzmacniacz dźwięku:/

Ogromna prośba o szanowanie ciszy nocnejSmile

Dziękuję,
bardzo cierpliwy sąsiadSmile

RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi - SEBOL76 - 25-11-2016

Wiele osób wstaje również wcześnie w weekendy, bo idzie np do szkoły, więc dziękuje za taki manifest...Wink

RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi - kerad - 25-11-2016

(25-11-2016, 07:35 AM)SEBOL76 napisał(a): Wiele osób wstaje również wcześnie w weekendy, bo idzie np do szkoły, więc dziękuje za taki manifest...Wink

Złotego środka to chyba niema, najlepiej jak by ludzie w każdy dzień tygodnia przestrzegali ciszy nocnej. 
Ale jeśli ktoś już robi imprezy do 2 w nocy to myślę, że lepiej z soboty na niedziele niż w środku tygodnia Smile

RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi - SEBOL76 - 25-11-2016

Imprezy sie robi tak aby innym nie przeszkadzać. Głośnej muzyki można posłuchać w klubie....

RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi - kerad - 25-11-2016

(25-11-2016, 09:54 AM)SEBOL76 napisał(a): Imprezy sie robi tak aby innym nie przeszkadzać. Głośnej muzyki można posłuchać w klubie....

Dokładnie Smile
Szkoda tylko, że niektórzy mają to gdzieś :/

RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi - tynyfyny - 28-11-2016

Dla mnie te sciany miedzy mieszkaniami to maja grubosc kartki papieru. Wszystko słychac

RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi - Zonder - 29-11-2016

To ciekawe bo ja mam całkowicie odmienne wrażenie, tak naprawdę słyszę inne mieszkania w pobliżu ciągów wentylacyjnych, IMO ściany są całkiem nieźle wyciszone.

RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi - jakub - 29-11-2016

(28-11-2016, 05:47 PM)tynyfyny napisał(a): Dla mnie te sciany miedzy mieszkaniami to maja grubosc kartki papieru. Wszystko słychac

To musisz mieć przygłuchych sąsiadów. Ja takich miałem, słychać było wszystko co oglądają w TV, teraz mieszkają studenci i tylko jak imprezkę zrobią w środku tygodnia i wyją o 2 w nocy to wkurza ucho...

RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi - chamberxx - 29-11-2016

ja tam tez sasiadow nie slysze....
najbardziej irytujace sa tupania dzieci z pokoju pietro wyzej i to po przekatnej...strasznie sie niesie

RE: Zbyt imprezowi sąsiedzi - KenyBDG - 30-11-2016

...mnie z kolei irytuje jak sąsiad odkręca wodę Smile, mówię poważnie, czasami słychać jak by samolot przelatywał Smile.
Jak mieszkałem w bloku z lat 70-tych to tez tak było, myślałem że w nowych blokach czegoś takiego nie uraczę Smile