FORUM MIESZKAŃCÓW SOKRATESA 13 (PARK & ART) WSZYSTKIE ETAPY
Pizza Piacere - Wersja do druku

+- FORUM MIESZKAŃCÓW SOKRATESA 13 (PARK & ART) WSZYSTKIE ETAPY (http://sokratesa13.pl)
+-- Dział: POZOSTAŁE (http://sokratesa13.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Czego Wam brakuje ? (http://sokratesa13.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Pizza Piacere (/showthread.php?tid=1023)

Pizza Piacere - m3rkury - 11-11-2016

Na Sokratesa 11B jest już otwarta Pizza Piacere. Dziś byliśmy tam całą rodziną i pizza jest bardzo fajna, obsługa też miła.
Do niedzieli 13.11 mają promocję - każda pizza (duża) za 15 zł.
Niestety w związku z tym można tam obecnie zjeść tylko pizzę, pozostałych dań nie można zamówić Smile
Mimo, że lokal "pękał w szwach" i była spora kolejka oczekujących na zamówienia na wynos, nie czekaliśmy długo.
Fajnie, że jest coś nowego w okolicy Smile

RE: Pizza Piacere - Marek - 12-11-2016

Mam trochę inne wrażenie odnośnie tego miejsca Smile ale co osoba to opinia. Moim zdaniem ta promocja ich przerosła. Dziewczyny nie panują nad tym bajzlem. Co do pizzy to bez rewelacji. Zjadłem, zapomniałem - pizza jakich wiele. Niczym się nie wyróżnia. O wiele lepsze wrażenie miałem chociażby w Legnionowie Girasoli

RE: Pizza Piacere - m3rkury - 12-11-2016

Jasne, ja też jadłem lepszą pizzę. Ale na pewno nie była 100 m od domu Smile
Zgadzam się, że pizza nie wyróżnia się, ale dla mnie jest smaczna.

Wydaje mi się, że jak byłem wczoraj to trafiłem w jakiś szczyt klientów i nie odniosłem wrażenia nieogarniania. Z resztą moim zdaniem w pierwszych dniach działalności lekki chaos można wybaczyć. Staram się po prostu do wszystkiego w miarę pozytywnie podchodzić i cieszy mnie, że jest tam coś użytecznego, a nie kartka "do wynajęcia"...

RE: Pizza Piacere - Marek - 13-11-2016

m3rkury ale ja również podchodzę pozytywie. Po prostu podzieliłem się swoją opinią tak jak i ty to zrobiłeś. To, że mamy odmienne zdanie nie znaczy, że ktoś nie może wyrobić sobie swojego. Smile Niech idą i próbują. Dla mnie akurat odległość nie ma wielkiego znaczenia. Jeżeli chce zjeść poza domem to mogę podjechać 10min samochodem. Wychodzę z założenia, ze jak mam ruszyć d. z domu to niech ma to juz sens Smile Dla mnie ta pizza to poziom dominium czyt. przeciętniak jakich wielu. Jako osiedlówka awaryjna ok ale tylko w promocyjnej cenie. Standard ceny są za wysokie moim zdaniem. Wolę wtedy zamówić pizze chociażby z dowozem gdzies indziej.

RE: Pizza Piacere - jakub - 13-11-2016

Chyba dawno nie jadlem w dominium, nie wiedzialem ze sie tak poprawili :-) Szalu moze nie ma ale ba pewno lepsza od sieciówek które pamiętam.

RE: Pizza Piacere - SEBOL76 - 13-11-2016

Ja też uważam, że lepiej niech knajpki powstają niż kolejne żabki...Smile
Co do gustu to ciężko o tym dyskutować. Ja osobiście uważam, iż w Polsce nie potrafią pizzy robić. Co ciekawe najlepszą jaką jadłem to we Francji, w małej miejscowości Saint-Amand-Montrond, wcale nie we Włoszech...Wink
Więc każdemu smakuje coś innego...fajnie, że takie lokale powstają...

RE: Pizza Piacere - SEBOL76 - 13-11-2016

Mały update, żona była z dziećmi, mówią, że im smakowało. Generalnie włoszczyzna w menu, czyli oprócz pizzy sałatki, itp. rzeczy. Wino i piwo będzie jak dostaną pozwolenie.

RE: Pizza Piacere - Konrad - 13-11-2016

Teraz wisi karteczka, że im ciasta zabrakło i już dziś nie przyjmują zamówień.

RE: Pizza Piacere - marcin - 13-11-2016

Promocja się dzisiaj kończy, więc od jutra będzie już normalnie.

RE: Pizza Piacere - p_sokratesa13 - 15-11-2016

chcialem im dac szanse i zamowic przez tel ta w promocji za 15 kilka dni temu bo na ulotce bylo ze mozna odebrac u nich ale w telefonie automatyczny komunikat ze na czas promocji nie mozna zamawiac przez tel w ogole :-) i na tym na razie zakonczylem ;-) z wczesniejszych opinii wydaje mi sie ze duzo wyzszy poziom ma ta kawalek dalej mia familia, no sam jeszcze nie sprawdzalem