FORUM MIESZKAŃCÓW SOKRATESA 13 (PARK & ART) WSZYSTKIE ETAPY

Pełna wersja: Ekstra Sygnał Orange
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W dniu dzisiejszym uruchomiłem coś takiego jak femtocell (taki domowy BTS) dzięki któremu mam zasięg Orange. Jeśli ktoś z Was jest mieszka koło mnie..... no i oczywiście posiada telefon komórkowy w Orange, to zamiast nazwy operatora Orange zobaczy nazwę "Ekstra Sygnał Orange". 

Dlaczego piszę ten post, a no ponieważ dlatego że "femto-komórka" posiada swoje ograniczenia, mianowicie jedno z nich to obsługa maksymalnie czterech użytkowników rozmownych w jednym czasie lub czterech użytkowników używających transmisji danych. 
Przez najbliższe kilka dni będzie można śmiało korzystać z dobrodziejstw zasięgu, niestety później zablokuję taką możliwość. Jeśli ktoś z Was będzie chciał korzystać z zasięgu to proszę o przesłanie numeru na priv a ja dodam numer do femtocell.
czolem

ile takie dobrodziejstwo XXI wieuku kosztuje?
Sprzedawane tylko dla firm czy dla normalnego szaraka rowniez ?
Ale jak to podłączyłeś do internetu stacjonarnego skoro Orange nie ma u nas infrastruktury ?
i z tego co widze to dla FIRM...
(16-01-2016, 02:07 PM)SEBOL76 napisał(a): [ -> ]Ale jak to podłączyłeś do internetu stacjonarnego skoro Orange nie ma u nas infrastruktury ?

Nie musisz mieć internetu z Orange, możesz mieć UPC, ba ! w moim przypadku mam internet LTE Smile, oczywiście modem stoi na oknie
Nie tylko dla firm, dla indywidualnych też. Sam się nad tym zastanawiałem, ale trzeba podpisać umowę na 2 lub 3 lata (3 lata nawet lepsze bo wychodzi raptem 50 zł drożej). W sumie to ok 1000 zł. Mało to nie jest tym bardziej, że płaci się za zasięg i uznałem, że w obliczu zbliżających się VoWifi wiązanie się teraz na 3 lata jest bez sensu.

Wysłane z mojego H60-L12 przy użyciu Tapatalka
Orange chodzi po osiedlu z ulotkami, ze podlaczyli do nas swiatlowod i mozna skorzystac z netu, tv i telefonu.
Odwiedził mnei wczoraj handlowiec z Orange, poinformował mnie że Orange w ciągu 2 tygodni doprowadzi światłowód do naszego bloku, szkoda że tak późno
Rozumiem, ze chodzi o etap II a ?
Stron: 1 2 3